بورس در ۲۶ تیر ۱۴۰۱ / میدکو بیشترین تأثیر را بر شاخص کل داشت


شاخص کل بورس نسبت به دیروز ۱۱ هزار و ۶۱۱ واحد کاهش یافت و به یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۴۳۹ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با ۳ هزار و ۲۰۶ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۴۰۲ هزار و ۳۷۰ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس به ۷۶ هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان افزایش یافته است. نمادهای «میدکو»، «تاپیکو» و «نوری» بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شده و ۴۹۶ میلیارد تومان پول از این بخش خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهم «شپنا» شرکت پالایش نفت تهران بود که مبلغ آن ۵۶ میلیارد تومان بود. پس از آن نمادهای «د» و «شتران» بیشترین میزان برداشت واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امیر توپچی پور، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با تجارت نیوز، از وضعیت بد بازار سهام از نظر فنی و ارزش معاملات خبر داد. در حال حاضر بازار سرمایه از عدم نقدینگی شدید رنج می برد. بلاتکلیفی در مورد مذاکرات برجام و مسائلی از این دست باعث کاهش بازار سرمایه شد. تا زمانی که این بلاتکلیفی ادامه داشته باشد نمی توان انتظار خاصی از رشد بازارها به ویژه بورس داشت.

اطلاعات کلی:

از سهم بیمه معلمان در بورس مطلع شوید

بیمه معلم در بازار دوم فرابورس با نماد وومالم حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷۳۲ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان می رسد. شرکت های سرمایه گذاری کشتیرانی ایران، سرمایه گذاری فرهنگیان، سهام خاص، بانک سرمایه، سهام عام، سرمایه گذاری راستین نوین کیش، سهام خاص و کشتیرانی اقیانوس خروشان کیش، سهام خصوصی، مالک اکثریت سهام و معالم هستند.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه معلمموجودی

برای دسترسی سریعتر: