بورس در ۱۲ مرداد ۱۴۰۱/ بار دیگر اوضاع بازار سرمایه سردرگم شد


شاخص کل بورس امروز نتوانست افزایشی داشته باشد و با کاهش ۲۴ هزار و ۳۴۶ واحدی نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۴۳۹ هزار و ۴۱۱ واحد قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با کاهش ۸ هزار و ۹۰۲ واحدی نسبت به دیروز به مرز ۳۹۱ هزار و ۱۳۱ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس ۱۲۹ هزار و ۶۵۵ میلیارد تومان بود. سهام «فولاد»، «شبندر» و «شاوان» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس امروز داشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شده و ۵۸۰ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن، سهام «کار» و «نوری» بیشترین میزان برداشت پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

کارشناسان بازار سرمایه در مورد شرایط این بخش نظرات متفاوتی دارند. چندی پیش احمد اشتیاقی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سرمایه کاشگران بازار در گفت و گو با صدای بورس با بیان اینکه این روزها بی اعتمادی و بلاتکلیفی موضوعاتی مانند برجام و شرایط دلار و سهام عدالت بازار را به وجود آورده است، اظهار داشت: وضعیت نامطلوب اگر وضعیت چنین موضوعاتی مشخص شود و قیمت دلار تک نرخی شود، بازار دوباره موفق می شود.

اطلاعات کلی:

سهام بانک ایران صادرات را بشناسید

بانک صادرات ایران با نماد وب‌سادر در دومین بازار سهام حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم تقریباً به ۲۶ هزار و ۱۴۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت های صندوق سرمایه گذاری انحصاری مدیریت بازار سپهر، سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات، سهام خاص و صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی سهامداران و ناشران اصلی هستند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک صادراتموجودی

برای دسترسی سریعتر: