بورس امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱/ نوری بر سر منفی های بازار سرمایه


شاخص کل بورس امروز با کاهش یک هزار و ۷۷۰ واحدی نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۵۴۵ هزار و ۹۶۷ واحد قرار گرفت. اما شاخص کل هم وزن با ۱۸۰ واحد افزایش نسبت به دیروز به مرز ۴۲۵ هزار و ۳۶۳ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار بازار سهام اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «نوری»، «میدکو» و «شپنا» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز ارزش کل معاملات بورس کاهش یافته و به ۶ هزار و ۸۴ میلیارد تومان رسیده است. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار حقیقی برای چهارمین روز متوالی منفی شد و ۴۵۹ میلیارد دلار باطله واقعی از بورس خارج شد. بیشترین میزان پرداختی ها امروز به سهام «وبملت» بانک ملت اختصاص داشت که تغییرات آن ۱۲۸ میلیارد تومان اعلام شد. پس از وبملت، نمادهای «نوری» و «شپنا» بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازار سرمایه در ماه گذشته شرایط خوبی داشت اما دو هفته اخیر با نوساناتی همراه بود و به نظر می رسد ابهام و نگرانی بار دیگر بر این بازار غلبه کرده است. موضوعات مختلفی از جمله تحریم های جدید ایران، سخنان وزارت خارجه آمریکا، دخالت در فعالیت های این بخش و از همه مهمتر تفاوت نرخ نیم دلاری با بازار آزاد بر تغییرات بورس جهانی تاثیرگذار است. فهرست مطالب. . مجموع این عوامل باز هم سرمایه گذاران را دلسرد می کند.

اطلاعات کلی:

نماد سمگا را بشناسید

سمگا نماد سهام گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی است که در بازار اول فرابورس عرضه می شود. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۸ هزار و ۴۰ میلیارد تومان می رسد. صندوق سرمایه گذاری خصوصی گروه ایرانگردی، صندوق سرمایه گذاری بانک جهانگردی و شرکت سهامی خاص آرمان جامد سهامداران عمده این نماد هستند.

انتهای پیام/

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: