بورسیه مسلمانان لبنان: گام های انقلاب امام در نابودی رژیم صهیونیستی


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، اجتماع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای به مناسبت سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) تاکید کرد که رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران توانستند کشور اسلامی را بسازند. پیشرفت با توجه به توسعه جهانی بسیاری از زمینه های فناوری در خط مقدم کشورها قرار دارند.

به گزارش العهد، گردهمایی علمای مسلمان لبنان با اشاره به تلاش امام خمینی (ره) برای گسترش مفهوم اصیل اسلامی محمدی علیه اسلام آمریکایی، گفت: اسلام آمریکایی امروز همان اسلام تکفیری است.

این نهاد با بیان اینکه امام خمینی (ره) وحدت اسلامی را تنها راه مقابله با تفرقه امت اسلامی دانستند، گفت: معرفی فاصله یک هفته ای بین دو روایت اهل سنت و شیعیان در ولادت پیامبر اکرم (ص) بیش از همه بود. کار مهمی که امام خمینی انجام داد دین خدا اسلام است و نه چیز دیگر.

گردهمایی علمای مسلمان لبنان همچنین با بیان اینکه امام خمینی (ره) قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را خطری بزرگ برای امت خواند و تاکید کرد که تا زمانی که سرطان ریشه‌کن نشده و اسرائیل تشکیل شود، صلح را در منطقه نخواهیم دید. پیروزی انقلاب اسلامی ایران نابودی رژیم صهیونیستی.

این نهاد پیام امام خامنه ای به پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان و دعوت ایشان برای کمک به مظلومان فلسطین و یمن را نشانه رویکرد رهبر معظم انقلاب اسلامی به امام خمینی (ره) دانست و تاکید کرد که این امر راه امام به پیروزی اسلام و عزت امت اسلام به آزادی مستضعفان می انجامد.
انتهای پیام/.
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید