به مناسبت هفته دولت جرایم مالیاتی بخشوده می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عیسی عروج زاده عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به شرایط ویژه بخشودگی جرایم مالی اظهار داشت: به منظور کمک به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی که نتوانستند بدهی مالیاتی خود را پرداخت کنند، از مودیان از ۹ مرداد لغایت ۱۹ شهریورماه مشروط به پرداخت بدهی اصلی مالیاتی از ۱۰۰ درصد معافیت مالیاتی برخوردار خواهند شد.

وی تصریح کرد: بر اساس بخشنامه رئیس محترم سازمان امور مالیاتی کشور، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و در راستای تکریم مودیان محترم، بخشودگی جرائم و تکالیف مالیاتی در هر سال یا دوره مالیات دهندگان در مورد اشخاص حقیقی تا سقف دو میلیارد (۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال و در مورد اشخاص حقوقی تا سقف سه میلیارد (۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال بدون پیش شرط تا تاریخ ۱۰/۰۶/۱۳۰۱ مالیات سال یا دوره مربوط را پرداخت کرده باشند. برای مدیران کلیه امور مالیاتی تفویض شده است.

مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی از مودیان محترم مالیاتی استان خواست تا از این فرصت استثنایی استفاده و در اسرع وقت با مراجعه به واحدهای مالیاتی – مالیاتی نسبت به پرداخت بدهی و بهره مندی از تسهیلات شرکت اقدام کنند. بالای دایره .

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید