به ایستادگی کردن؛ تبدیل به یکی از بهترین تولیدکنندگان تایر در جهان شد


برز به یکی از ۲۰ تولید کننده برتر تایر در جهان تبدیل شده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار لاستیک و لاستیک اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، رویداد سالانه رتبه بندی تایر امسال در تاریخ ۱۹ آگوست ۲۰۲۲ در تاریخ ۲۸ آگوست ۱۴۰۱ برگزار شد و تایر برز در رده بیستم قرار گرفت.

در رویداد معرفی بهترین تولیدکنندگان تایر جهان در سال ۲۰۲۲، ۷۵ تولیدکننده بر اساس میزان فروش، میزان سود به دست آمده و همچنین تولید به ازای هر کارگر مورد ارزیابی قرار گرفتند و از رتبه های ۱ تا ۷۵ قرار گرفتند.

این در حالی است که گروه صنعتی بارز که سال گذشته در رتبه ۴۸ قرار داشت به رتبه ۲۸ صعود کرد و در رتبه ۲۰ قرار گرفت.

فعالیت تایر در کشور

گروه صنعتی برز با نام قبلی مجتمع صنایع لاستیک کرمان در سال ۱۳۷۲ افتتاح شد و اولین فعالیت تجاری آن در سال ۱۳۷۳ صورت گرفت. از لاستیک های این گروه صنعتی می توان به لاستیک های سواری، SUV، تجاری، باری، اتوبوسی، کشاورزی و راهسازی اشاره کرد.

این گروه صنعتی چشم انداز خود را برای تبدیل شدن به یک تولید کننده تایر منطقه ای در سال ۱۴۰۴ اعلام کرد و هدف آن تبدیل شدن به یک نماد ملی است.

گروه صنعتی برز نیز ماموریت خود را ارزش آفرینی در حوزه حمل و نقل جاده ای با بهره گیری از فناوری های روز دنیا اعلام کرد و با تولید و عرضه هر نوع لاستیک سعی در رفع نیازهای مشتریان داخلی، منطقه ای و غیره دارد.

از جمله راهبردهای این گروه می توان به استقرار حاکمیت در شبکه توزیع از طریق توزیع متعادل لاستیک، حفظ همکاری با خودروسازان، افزایش صادرات به کشورهای هدف، افزایش سطح کیفی و … اشاره کرد. البته برز مهمترین راهکارهای گروه خود را کاهش مصرف برق، توسعه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیش بینی کننده، کاهش مصرف گاز، افزایش بهره وری مالی دارایی ها، ارتقا و نوسازی ماشین آلات و … اعلام کرد.

به گفته این گروه صنعتی، سیاست مدیریت چرخه دارایی به بهترین شکل، تضمین ایمنی کارکنان، حفاظت از محیط زیست و بهبود عملکرد انرژی است.

انتهای پیام

مربوط به: واضح

برای دسترسی سریعتر: