بهره برداری از ۲۹۹ پروژه در شهر قزوین – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، عباس کاظمی همزمان با هفته دولت با تاکید بر حل مشکلات مردم اعلام کرد: شعار اصلی دولت سیزدهم دولت مردم و ایران قدرتمند است. باید در کنار مدیران دولتی اقدامات خوبی انجام شود و بر این اساس پروژه های زیادی با مشارکت مردم و بخش خصوصی به اتمام رسیده است.

وی افزود: آغاز دولت سیزدهم آغاز چرخه امید بود و امروز پس از یک سال مفتخریم در هفته دولت اعلام کنیم که برای جبران کاستی های گذشته گام برداشته ایم. انجام کارهای بزرگ و استفاده از جنبش مردمی».

استاندار قزوین یادآور شد: در اجرای پروژه ها در سال گذشته یکی از رویکردهای ما تقویت روستاها و پیگیری برای رفع مشکلات مردم روستا بود زیرا اگر روستا قوی شود شهر می تواند به سمت توسعه پایدار حرکت کند. بر این اساس،[afna pro;etti lesti biex jinfet[u.Se jkun offrut lil nies g[e]یعنی]در[حاویتر-را[ال[awitar-ra[al

وی بیان کرد: دولت با افتتاح ۲۹۹ پروژه در هفته برای ۷۶۹ نفر به صورت مستقیم و ۶۷۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می کند.

کاظمی خاطرنشان کرد: طرح بزرگ آب شرب شرق قزوین، اجرای طرح هادی در چند روستا از جمله شکرسیاه گازرخان، الولکزرآباد راه اندازی مرکز جامع سلامت میچالدار و شلیکگازرسانی به چند روستا از جمله دربند. نهرانچی یک کلاهساخت منازل مسکونی برای اقشار کم درآمد، ساخت مجتمع های خدماتی رفاهی از جمله پروژه های مهمی است که در هفته دولت افتتاح می شود.

ادامه: ساخت مدارس ابتدایی و متوسطه، پروژه های کشاورزی، استخرهای ذخیره آب معیشتی، تقویت پست ها و خطوط انتقال برق، پروژه ها آب خوب احداث، خط انتقال و بهسازی چشمه ها و آب کشاورزی و شرب، بهسازی و آسفالت محور قزوین به بهرام آباد. آلتین کش به آبله مرغان همچنین از دیگر پروژه هایی است که می توان در این هفته افتتاح کرد.