بهترین مارک فیلتر خودروی اورجینال موجود در بازار را بشناسید


فیلتر خودرو قطعه ای است که در عملکرد و سلامت خودرو نقش موثری دارد و به همین دلیل در یک سرویس دوره ای به عملکرد آنها توجه می شود.

به گزارش کماپرس به نقل از بهران فیلتر، انواع فیلترهای خودرو باید در زمان مشخصی تعویض شوند و بی توجهی به این موضوع می تواند خودرو را با مشکلات زیادی مواجه کند. ضمنا خرید فیلتر مناسب و اورجینال شرط کارکرد صحیح خودرو است و این نوع محصولات را باید از فروشگاه خریداری کرد. بحران فیلتر خریداری می شوند

به گزارش کاماپرس، فیلترها یک مدل خاص نیستند و به انواع مختلفی تقسیم می شوند. خودروها معمولا دارای سه نوع فیلتر هوا، روغن و بنزین هستند. هر کدام از قطعات با توجه به نام خود دارای یک نوع عملکرد فیلتراسیون هستند تا هوا، سوخت و روغن بدون آلودگی و آلودگی در خودرو به گردش درآیند و باعث عملکرد مناسب انواع خودروهای سبک و سنگین شود.

عملکرد فیلتر هوا چیست؟

فیلتر هوا یکی از انواع فیلترهای مهم است که ذرات هوای ناخالصی را که در شرف ورود به موتور هستند گرفته و هوای تصفیه شده را به این قسمت اصلی خودرو می رساند. فیلتر هوا علاوه بر جذب ناخالصی ها، وظیفه کنترل هوای ورودی به موتور را نیز بر عهده دارد.

در ادامه چند مدل از بهترین انواع فیلتر هوای خارجی جهت اطلاع خوانندگان معرفی می گردد.

شرکت فیلتر ما

یکی از فیلترهای قدرتمندی که در دنیا شناخته شده است، فیلتر می کنیم نامگذاری شده برای ارائه طیف گسترده ای از کیفیت تطبیق ۱۰۰٪ OE. انواع فیلترهای ما به خوبی کار می کنند و با درخواست قطعات عالی خدمات عالی در بازار جهانی ارائه می شود. این نوع فیلتر ۹۸ درصد از ناوگان خودروهای اروپا را پوشش می دهد. انواع این فیلتر به ۷ هزار عنصر برای بیش از ۹۰ هزار وسیله نقلیه و ماشین آلات می رسد که در سراسر جهان موجود است.

فیلتر دونالدسون

شرکت دونالدسون یکی از گروه های معروف در زمینه تولید فیلتر می باشد. اختراع و طراحی فیلتر اکثر ماشین آلات معدنی، ساختمانی و راهسازی توسط این شرکت انجام می شود. این گروه دارای ۳۲ کارخانه در سراسر جهان است که با استفاده از اطلاعات به روز و نوآوری، انواع فیلتر هوا، سوخت و روغن را تولید می کنند. شرکت دونالدسون سالانه ۶.۴۰ میلیون دلار برای تحقیق و توسعه در زمینه تولید فیلتر هوا پرداخت می کند. به گفته مشتریان، محصولات تولیدی این شرکت از قیمت مناسبی برخوردار است.

فیلتر ساکورا

فیلتر ساکورا یکی دیگر از برندهای شناخته شده در زمینه تولید فیلتر است که دارای انواع مختلفی از این قطعه می باشد. محصولات کارخانه ساکورا طراحی تخصصی دارند و مهندسین این کارخانه در طراحی فیلتر خودرو با توجه به برند، عملکرد، نوع موتور و … طرح را ارائه می دهند. در واقع مهندسین این کارخانه به مواد مصرفی در تولید فیلتر، ضخامت و مساحت آن و … بستگی دارند. برخی دیگر به رفع نیازهای انواع خودروها توجه می کنند. عبارت «ساکورا هرگز قضاوت کلی نمی کند» توانسته رضایت مشتری را جلب کند و چندین سال متوالی جوایز متعددی را از آن خود کند.

فیلتر هوا کاماپرس

فیلتر نمک

برای اطمینان فیلتر نمک استفاده از این شعار شرکت شور است. این مجموعه فیلترها از جمله فیلتر هوا به دلیل قیمت مناسب و خدمات پس از فروش با کیفیت، تجاری شده و در بازارهای جهانی جایگاه خوبی را به دست آورده است. این شرکت در خصوص فیلترهای خود خدمات تخصصی ارائه می دهد.

خرید انواع فیلتر روغن

شرکت خصوصی بهران فیلتر از سال ۱۳۷۲ در زمینه تولید انواع فیلتر خودروهای سبک و سنگین، کارخانه های صنعتی و انرژی فعالیت دارد. شرکت بهران توس به عنوان یکی از زیر مجموعه های بهران فیلتر شناخته می شود. این شرکت در زمینه تولید انواع فیلترهای مرغوب با قیمت مناسب فعالیت دارد و توانسته است محصولات مناسبی را در صنایع خودروسازی، شیمیایی، نفت و نیروگاهی ارائه دهد. شرکت های بزرگ دولتی مانند سایپا، ایران خودرو، ارس خودرو، مادره خودرو، مزدا یدک، تیراج دیزل، سایپا یدک، اتوبوسرانی مشهد، اصفهان، بندرعباس، تبریز، تهران و… با این گروه همکاری می کنند و از محصولات آن استفاده می کنند.

انتهای پیام

مربوط به: بحران فیلتر

برای دسترسی سریعتر: