بهترین روش جدید برای افزایش سلامت روان شما.


از آنجا که همه گیری بیماری روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم. تمام آستر نقره ای دارد. از طریق نبردهای دردناک ، سختی ها ، استرس و بیماری نزدیک به دو سال اهمیت بهداشت روانی را روشن کرده است. در نهایت ، آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد. و موضوعات انگ دار شروع به جلب توجه می کنند و سرانجام … ما سرانجام شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی افزایش سلامت روان خود هستیم. اگرچه راه حلی نیست. اما این گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها نفر که با مشکلات روحی و روانی ناشی از COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها برای تقویت سلامت روانی شما در حال حمایت از محصولات نوآورانه هستند.

حتی اگر این سخت ترین فصل زندگی شما باشد. اما لطفاً توجه داشته باشید که شما تنها نیستید ، در واقع همه ما با هم کار می کنیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. با بهترین روش جدید برای افزایش سلامت روان شما! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی مکمل های طبیعی چیزی برای همه وجود دارد

با این اوصاف ، این سلامت روان هک می شود انجام ندهید به مراقبت های پزشکی یا مشاوره حرفه ای بروید. در واقع ، با پزشک یا درمانگر خود ارتباط برقرار کنید. (باید هر دو باشد!) این یکی از بهترین راه حل های سلامت روان است. اما این محصولات می توانند زندگی شما را آسان تر کرده و کمک کنند! بیایید تمام مراحل را کنار بگذاریم و به شما کمک کنیم بهترین حالت را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

این دستگاه لمس درمانی استرس زا از نظر علمی بهبود یافته است مقاومت در برابر استرس و ایجاد تعادل در سیستم عصبیاین بند شیک (که روی مچ یا مچ پا بسته می شود) با ارسال ارتعاشات نوری کار می کند. که بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت استراحت و هضم تبدیل می کند و این فقط ارتعاشات نیست. این یک فرکانس در فرمول علمی است که برای بازگشت بدن به تعادل طراحی شده است (در 3 دقیقه یا کمتر!) چگونه می پرسید؟ با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) با توجه به نیاز خود

مهمتر از همه ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند. و انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید یکی از هفت حالت را انتخاب کنید. (گزینه هایی مانند: شارژ مجدد و بیدار شدن استراحت و آرامش یا اجتماعی و باز باشید) و برای افزایش سلامت روان خود آماده شوید.

کاو

با این هدست پوشیدنی ساخته شده توسط متخصص مغز و اعصاب ، بهتر بخوابید ، استرس کمتری داشته باشید و سلامت روانی خود را افزایش دهید. خلیج این دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات نوری را ارسال می کند. پشت گوش برای احساس آرامش بهبود خواب و تمرکز و بهبود فیزیکی را افزایش می دهد این کار با فعال کردن مسیرهای به دام انداختن مغز باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدست استفاده کنید و فقط در دو هفته مزایای خواب ، استرس و خلق و خوی آن را تجربه کنید!

حلقه اورا

تصور کنید چقدر به خواب نیاز دارید. این که آیا باید بهبود یابید یا خیر یا سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. تصور کنید که همیشه به همه این اطلاعات بهداشتی شخصی دسترسی داشته باشید! ملاقات حلقه اورا -یک حلقه پوشیدنی که فناوری سنسورهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با برنامه های شخصی ترکیب می کند. بینش روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه ردیابی سلامت به شما این امکان را می دهد که درون بدن خود را ببینید. برای مقابله بهتر با استرس و حتی از وقوع آن جلوگیری کنید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنی کاهش سطح کورتیزول است. تحریک بهتر و می توانید حدس بزنید که یک راه ساده است تا سلامت روان خود را افزایش دهید

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

کالمگو

آیا تا به حال احساس فشار و اضطراب تا حد خفگی کرده اید؟ کالمیگو اینجا برای کمک است این دستگاه قابل حمل تقریباً فوراً برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت موقعیت های استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات هراس گرفته تا اضطراب و افسردگی برطرف می کند. علم پشتیبانی می شود برای رسیدن به آرامش در 3 دقیقه ، این دستگاه با تنظیم تنفس به عنوان مکانیزم سه گانه عمل می کند. بوی آرام را تحریک می کند و آرام بخش با تحریک چند حسی برای تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک اگرچه نمی تواند استرس را در زندگی از بین ببرد. اما می تواند به شما کمک کند در هر کجا که هستید احساس آرامش کنید.

برو دستگاه درمان با چراغ قرمز 2.0

برو 2.0 ، دستگاه نورپردازی دستی جدید Joovvاین یک دستگاه پشتیبانی شده از تحقیقات است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. با نفوذ به پوست در سطح سلولی عمل می کند. این باعث می شود که رنگ قرمز و NIR (نزدیک به طول موج مادون قرمز) از خواب پشتیبانی کنند. تنظیم ریتم شبانه روزی بدن ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون. توصیه قرار گرفتن در معرض نور قرمز می تواند با استرس فصلی و افسردگی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما این امکان را می دهد که هرجا که می روید از این نور درمانی لذت ببرید.

مکمل غذایی

پودر پرتو فوکوس ارگانیک

درخواست حمایت برای ارتقاء مغز پودر فوکوس پرتو تا سلامت روانی خود را به طور طبیعی افزایش دهید هنگامی که به طور منظم مصرف می شود ، سازگار با مواد غذایی مانند شیر شیر ، Rhodiola و Ashwagandha (یک ماده مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با استرس کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس فرسودگی و طاقت فرسایی جلوگیری می کند.

و اگر متوجه شدید که استرس به خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما آسیب می رساند. Beam اینجاست تا با افزودن نانو شاهدانه به شما کمک کند. این ترکیب گیاهی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند. راه را برای یک ذهن روشن و آرام باز کنید

سوخت هوشمند مغز طبیعی Naturals B Bee Keeper

برای تقویت سلامت روانی و حمایت از سلامت کلی ، از قدرت درمانی طبیعی زنبورها استفاده کنید. مکمل های غذایی به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند. (به مبارزه با مه مغزی کمک می کند خستگی این همچنین با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر هر سیستمی تأثیر می گذارد نه فقط مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی بدن ذهن و بدن شما آماده مقابله با استرس ناشی از آن است. از همه بهتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است. این بدان معناست که هیچ واکنش مبارزه یا فرار با کافئین وجود ندارد!

Symbiotica Golden Mind

این را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما فاقد مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی حمایت می کند ، مانند این است که بدون آمادگی شغلی جدید پیدا کنید! همین امر در مورد بدن ما و توانایی ما در مواجهه با موقعیت هایی که احساسات ما را آزمایش می کنند صادق است. قلب طلایی سیمبیوتیکا برای تقویت محور روده و مغز و حمایت از سیستم عصبی مرکزی به صورت علمی فرموله شده است. بالاتر از همه مواد مغذی قدرتمندی مانند خولان دریایی ، L-Theanine ، Ginseng ، Lion’s Mane و Rhodiola با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که از سد خونی مغزی عبور کرده و وارد سلول ها می شود.

پشتیبانی سلامت روان در نوک انگشتان ماست.

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: Aura Health

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود Apple Aura همه چیز از درمان رفتاری شناختی دارد. با پشتیبانی از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای کمک به تمام نیازهای سلامت روان شما است. برای کمک به تغییر طرز فکر خود به بهترین مربیان و درمانگران جهان با محتوای شخصی دسترسی پیدا کنید. (و زندگی شما)

برای افکار منفی: Iona Mind

وقتی در افکار منفی خود هستید بارگیری کنید ذهن یونا برنامه ای که نظر شما را تغییر داده و سلامت روانی شما را افزایش می دهد. این برنامه برنامه های فردی و پشتیبانی شخصی با ویژگی هایی مانند بررسی روزانه را ارائه می دهد. تمرینات با دستورالعمل بررسی احساسی و بینش درمانگر شخصی ، مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و برای رفع نیازهای شما شخصی سازی شده است!

برای استرس و اضطراب: خوشحال باشید

شادی را نیز به روز خود بیاورید. برنامه Happifyکاهش استرس ، بهبود انعطاف پذیری و با فعالیتها و بازیهای پشتیبان تحقیق بر افکار منفی غلبه کنید که به شما کمک می کند چالشهای زندگی را به شیوه ای سرگرم کننده و م overcomeثر پشت سر بگذارید!

برای تسکین اضطراب: MindShift CBT

این برنامه هایی با استفاده از CBT برای از بین بردن استرس و اضطراب با لمس یک دکمه از استراتژی های پشتوانه علمی استفاده کنید. با ثبت تغییرات و خلق و خو ، اضطراب خود را پیگیری کنید. نوع اضطرابی را که تجربه می کنید بشناسید. استراتژی های مقابله خوب را بیاموزید. اهداف را تعیین و به اشتراک بگذارید و ابزارهای سریع را پیدا کنید که تسکین فوری را ارائه می دهند.

پشتیبانی سلامت روانی Telehealth

سلامت روان

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکایی هایی که از بیماری های روانی رنج می برند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این تا حدودی به دلیل مشاوره های گران قیمت و برنامه های درمانی است. زمان انتظار برای ماه ها و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی پیگیری. بنابراین ، مغز ماموریت خود را ارتقاء سلامت روانی خود با توسعه یک پلت فرم سلامت از راه دور که مراقبت جامع و بدون قضاوت برای همه ارائه می دهد ، قرار دهید. با ارزیابی احساسات رایگان شروع کنید سپس ماه اول خود را فقط با 7 دلار امتحان کنید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند (و باید) آسان باشد!

سلامت یانا

سمت این یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد. همه اینها را می توان از راحتی خانه خود انجام داد. دسترسی فوری به متخصصان سلامت روان برای مقابله با احساسات استرس ، اضطراب یا افسردگی ، صرف نظر از آنچه تجربه می کنید. لازم نیست تنها رنج ببرید. یک برنامه درمانی شخصی دریافت کنید داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی 24 ساعته و 7 روزه با عضویت کم هزینه. در واقع ، درمان های یانا به طور متوسط ​​75 less کمتر از ویزیت یا نسخه پزشک در هر بار هزینه دارند. مردم شایسته مراقبت با کیفیت هستند <3

سلامت قایق

وقتی درک کنید که بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روان را ارتقا داد. این مجموعه نوآورانه سلامتی به شما کمک می کند تا سلامت خود را با یادگیری نحوه بهبود سلامت و رفاه خود بر اساس داده های زمان واقعی ، در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و استراحت سریع حمام است! سلامت قایق از یک تجزیه و تحلیل جامع نوار ادرار برای ردیابی نشانگرهای سلامتی مانند کمبود ویتامین استفاده کنید. سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهینه سازی سلامت کلی شما. و در نتیجه سلامت روانی شما را بهبود می بخشد. ذهن و بدن ارتباط مستقیمی با هم دارند. بنابراین وقتی آب کافی دارید ، استراحت کنید و تجدید قوا کنید. به طور طبیعی سلامت روان شما نیز از تمام مزایای آن بهره مند خواهد شد!

5 راه برای افزایش رایگان سلامت روان در 5 دقیقه

مراقبه

دانلود برنامه FitOn با 5 دقیقه مدیتیشن آرام به زمین بروید ، این را امتحان کنید. مدیتیشن خود با آماندا گیلبرت!

نفس كشيدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید. که می تواند در هر زمان و هر زمان انجام شود

آفتاب گرفتن

2-3 بار در هفته 5-15 دقیقه در زیر نور طبیعی خورشید باشید تا ویتامین D و تقویت کننده خلق و خوی خود را بدست آورید!

مجله

یک دفترچه یادداشت همراه خود داشته باشید تا هر زمان که احساس اضطراب یا فشار می کنید افکار خود را “بیرون بکشید”.

حق شناسی

نشان داده شده است که شکرگزاری با تبدیل ذهنیت شما به یک ذهنیت مثبت ، سلامت روانی شما را ارتقا می بخشد. وقتی احساس بدی دارید در عوض ، به سراغ شکرگزاری بروید و آنچه را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

در این دوره چالش برانگیز از زندگی ، از سلامت روان خود کمک بگیرید.

به یاد داشته باشید: خوب نیست که خوب نباشید. اکنون مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با توسعه منابع مکانیسم مقابله برای حمایت از شما در آن روزهای سخت پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک خود تماس با جامعه خود و اولویت بندی در مراقبت از خود این روش های جدید را برای افزودن سلامت روان به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه درباره این با هم هستیم

دیدگاهتان را بنویسید