بهترین درمان درمان پزشکی پزشک و متخصص تغذیه


چگونه می توان بهترین گزینه های درمانی را بدست آورد

بهترین درمان چه خبر ؟ ورزش یکی از دغدغه های بسیاری از افراد است که آنها همیشه به دنبال راهی برای داشتن اندامی زیبا و سالم بوده اند.

افراد ممکن است به دلیل عوامل مهم زیادی مانند وراثت ، تیروئید ، تغذیه نامناسب و غیره دارای اضافه وزن یا لاغر باشند که باعث ناراحتی آنها می شود و به متخصص تغذیه مراجعه می کنند.

بهترین درمان

بهترین رژیم درمانی چیست؟

رژیم درمانی شامل انواع وعده های غذایی روزانه از جمله غذای اصلی و چند میان وعده است.

این رژیم درمانی برای افراد مختلف متفاوت است و متناسب با نیازهای روزانه هر فرد برای تناسب اندام و وضعیت جسمانی است.

به طور کلی ممکن است ، بهترین درمان یک وعده غذایی عبارت است از:

با مشاهده ، فرد مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را دریافت می کند و مجبور نیست گرسنگی را تحمل کند.

به ارتقای سلامت فرد کمک می کند.

کالری ، آمینو اسیدها ، مواد مغذی ، اسیدهای چرب ، آب ، مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن را تأمین می کند.

نیاز بدن را بدون علت بیماری ، کاهش وزن و افزایش وزن برآورده می کند.

نحوه ساخت راه حل درمانی و اقدامات آن

افراد باید برای درمان به متخصص تغذیه مراجعه کنند.

دکتر. مهدی شادنوش پس از انتخاب نوع استخوان بندی ، محاسبه وزن و قد و با توجه به سن و جنس هر فرد ، برنامه مناسبی را برای وی تهیه کرد.

کاهش وزن یا رژیم غذایی در صورتی که مورد دوم به دقت مورد توجه قرار گیرد و در بازه زمانی تعیین شده مثر باشد نیسیسی ، پيگيري كردن.

درمان غذایی چیست؟

رژیم غذایی متعادل پایه درمانی بسیاری از مشکلات مزمن مرتبط با چاقی و چاقی است و تغییر شیوه زندگی می تواند ابزاری قدرتمند در کاهش و معکوس علائم باشد. دکتر. شادنوش مشاوره ای در مورد درمان با غذا ارائه می دهد ، م effectiveثر است و یک رفتار حمایتی است که باعث ایجاد تغییرات طولانی مدت می شود.

شکر نوع 2

دیابت نوع 2 اختلالی است که با سطح غیر طبیعی قند خون مشخص می شود. شواهد با اندازه گیری هموگلوبین A1c (HbA1c) انجام می شود. پیش دیابت با HbA1c در 5.7٪ تا 6.4٪ و دیابت کل در 6.5٪ و بالاتر یافت می شود ، تغییر در زمان بروز مشکلاتی مانند رتینوپاتی (نگاه کنید به دید)) هنگامی که دیابت به طور کلی کنترل نمی شود.
خبر خوب این است که بسیاری از موارد دیابت قابل پیشگیری هستند و در صورت تشخیص زودهنگام از طریق رژیم غذایی قابل برگشت هستند. در نزدیکی شما ، دکتر شادنوش با یا بدون دارو کنترل قند خون را بهبود می بخشد.

این دستورالعمل های ساده و علمی در مورد نحوه غذا خوردن و رفتارهای حمایتی از خود ارائه می دهد تا به شما در مدیریت سلامت خود کمک کند. قوانین خاص آنها در زندگی فعلی شما تنظیم شده و در اهداف شخصی شما تنظیم شده است تا استقامت طولانی مدت را افزایش دهید.

گروه تغذیه سالم برای کنترل دیابت

 • درک محور گلوکز-حشرات و نقش مواد مغذی مختلف
 • کنترل یا جلوگیری از عود دیابت یا پیش دیابت
 • مصرف مواد مخدر را کاهش دهید
 • برای جلوگیری از افزایش قند خون ، دیابت را با رژیم غذایی سالم ترکیب کنید

وزن و متابولیسم

دکتر می داند. شادنوش که رسیدن به هدف کاهش وزن طولانی مدت چیزی فراتر از خوردن کمتر و ورزش بیشتر است.
با درک روزافزون متابولیسم و ​​ژنتیک انسان ، دانشمندان این مجموعه رژیم غذایی ، ورزش و هورمون ها را که نقش مهمی در کاهش وزن ، کاهش وزن و حفظ سلامتی و قدرت دارند ، باز کرده اند.

با اجرای یک رژیم غذایی سالم از طریق تغییرات رفتاری عمومی ، ما می توانیم به شما در درک زندگی روزمره خود کمک کنیم و به شما کمک می کنیم با داشتن بدنی سالم و شاد در اهمیت داشتن بهترین سلامت ممکن پیش بروید. دکتر. شادنوش با امید به ایجاد نگرش مثبت و شناسایی مشکلاتی که شما را از دستیابی به هدف مورد نیاز برای وزن باز می دارد ، یک بررسی کامل از سلامت و عادات غذایی شما انجام می دهد.

چگونه می توان به بهترین رژیم کاهش وزن دست یافت

 1. اهداف قابل دستیابی را تعیین کنید
 2. برای وعده های غذایی و میان وعده ها بر اساس نور برنامه ریزی کنید
 3. تعادل بین غذا و هورمون ها را درک کنید
 4. سلامت تیروئید
 5. برنامه تمرینات
 6. ایجاد انگیزه و ترویج روش ها

بیماری قلبی

مطالعات اخیر ارتباط قوی بین مسائل بیماری های قلبی و شیوع عمومی التهاب در بدن را نشان می دهد ، با سلامتی به عنوان اولین خط دفاعی در پیشگیری و درمان.

نقاط قوت برای ایجاد بهترین درمان درمانی برای بیماری های قلبی

اگرچه علم پشت نوع سلامتی باز است ، تلویزیون و اینترنت ما را دچار سردرگمی و گاهی اطلاعات گمراه کننده در مورد اینکه چه بخوریم و چه کنیم ، کرده ایم.

دکتر. شادنوش حقایق غذایی را از داستانی و غیر داستانی جدا می کند و رویکردی مبتنی بر علم ارائه می دهد که ضمن کاهش التهاب ، نیازهای سلامتی و شیوه زندگی شما را نیز برآورده می کند. وی بر موارد زیر تمرکز کرد:

 • فشار خون پایین
 • پوست پوندی و پوست میانی
 • تعادل کلسترول و تری گلیسیرید
 • با نگاهی خوب به بازی ها
 • مصرف آب و نمک را مدیریت کنید
 • اضطراب را کاهش می دهد و باعث ایجاد خواب خوب می شود

گازهای گوارشی

اختلالات گوارشی مانند آلرژی غذایی ، زخم ، بیماری های دردناک استخوان و بیماری های دستگاه گوارش در حال رخ دادن است. اگرچه همه چیز مستقیماً توسط غذا در دستگاه گوارش ایجاد نمی شود ، اما اعتقاد بر این است که غذا به مشکل امتناع از اتصال سیستم ایمنی ، دستگاه گوارش و میکروبیوم دستگاه گوارش کمک می کند. علاوه بر این ، شرایط غذا بسیار پیچیده است و اغلب باید به طور مناسب مورد استفاده قرار گیرد تا م effectiveثر واقع شود. به عنوان متخصص تغذیه ، دکتر شادنوش می تواند نیازهای تغذیه ای شما را برآورده کرده و مستقیماً به شما در بهترین درمان تغذیه ای کمک کند.

اساس بهترین درمان دارویی در اختلالات گوارشی

در این غذا تمرکز بر موارد زیر بود:

 • غذاهای ممنوعه
 • FODMAPs برای سندرم روده حساس
 • اسیدهای چرب رژیمی ، برای بیماریهای گوارشی
 • برای حساسیت غذایی وعده های غذایی برنامه ریزی کنید
 • استنشاق و تزریق در منزل

بهترین درمان

رژیم کتوژنیک چیست؟

رژیم کتوژنیک ، که به دلیل اثربخشی در کاهش وزن مشهور است ، از 1920s یکی از قدیمی ترین و آزمایش شده ترین روش ها در تمام درمان های رژیم غذایی در بیمارستان بوده است. این رژیم محدود کننده چربی و افزایش چربی ها و فیبرهای سالم باعث افزایش تولید کتون در کبد می شود. بدن از کتون به عنوان منبع بسیار موثر و تمیز چربی استفاده می کند. مطالعات نشان داده است که رژیم کتوژنیک می تواند به طور قابل توجهی با زوال عقل مقابله کند ، زیرا سابقه آن یک درمان ایمن و م effectiveثر برای طیف وسیعی از شرایط است. نقاط قوت و اعتبار برای مزایای بیمارستان در موارد زیر یافت شد:

 1. شکر نوع 2
 2. بیماری قلبی
 3. کاهش وزن
 4. صرع

همچنین شواهدی از مزایای زیر وجود دارد:

 • سرطان
 • سندرم تخمدان پلی کیستیک
 • طرح
 • بیماریهای عصبی مانند سرطان سینه ، آلزایمر ، پارکینسون ، اوتیسم ، آسیب مغزی و ALS

آیا همه می توانند از این غذا استفاده کنند؟

با این حال ، رژیم کتوژنیک برای همه توصیه نمی شود و اجرای آن بدون نظارت مناسب دشوار است. به طور معمول ، در افرادی که داروهای دیابت مصرف می کنند ، رابطه نزدیکی بین پزشک و متخصص تغذیه وجود دارد. درباره دکتر شادنوش یک مطالعه دقیق و عمیق در مورد سلامتی ارائه می دهد تا مناسب بودن آن و همچنین اهداف اصلی آن مشخص شود.

او همچنین از تجربه خود در دستیابی به کتوز (یک فرآیند متابولیک طبیعی که بدن برای یک عمر طی می کند) به عنوان راهی برای آرامش و تا حد ممکن م effectiveثر استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید