بهترین آموزشگاه برای یادگیری زبان ترکی مقدماتی در شیراز


امروزه زبان ترکی استانبولی به عنوان یکی از ۱۵ زبان رایج در جهان شناخته می شود. جایگاه ترکیه در بازار در صنایع مختلف دنیا، همسایگی آن با ایران، مهاجرت کاری و تحصیلی به این کشور و افزایش گردشگران ترک در شهرهای توریستی ایران مانند شیراز، اهمیت آموزش و یادگیری زبان ترکی در استانبول را افزایش داده است. . .

به گزارش کماپپرس به نقل از موسسه پارسا شیراز، جذب گردشگر از کشورهای همسایه به ویژه ترکیه به شهرهای توریستی ایران مانند شیراز از نظر فرصت های شغلی، افزایش درآمد، تبادلات فرهنگی و … بسیار حائز اهمیت است. در عین حال، بسیاری از افراد نیز قصد کار در بازارهای تجاری و ایجاد روابط تجاری با شرکت های ترکیه را دارند. همه این موارد نیاز به یادگیری زبان اولیه و صحیح دارد آموزش زبان ترکی در شیراز و سایر شهرهای توریستی

اولین قدم برای یادگیری زبان ترکی در شیراز

کار در زمینه جذب توریست به ویژه برای افرادی که در شهرهای بزرگ توریستی مانند شیراز زندگی می کنند، فرصت شغلی بسیار جذابی است که در صورت موفقیت، درآمد خوبی نیز دارد. مهمترین چیز برای موفقیت در این زمینه یادگیری اصول اولیه زبان است. در این راستا اولین قدم یافتن مدرس زبان ترکی در شیراز و شروع یادگیری زبان در بستری مناسب و صحیح است. زیرا یادگیری زبان یکی از مهارت هایی است که علاوه بر تمرین و پشتکار نیاز به معلمی ماهر و با تجربه دارد. پس در قدم اول کار را از کارشناسان جویا شوید!

چرا استانبول ترکی؟

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های قدیمی است که تاریخ و فرهنگ غنی در هسته خود دارد. این زبان مسیرهای بسیاری را طی کرد و تحت تأثیر فارسی و عربی قرار گرفت و در نهایت حروف لاتین را به شکل امروزی جایگزین آن کرد. با این حال، این زبان خود تأثیر قابل توجهی بر زبان های فرانسوی، ایتالیایی و آلمانی داشته است و در حال حاضر زبان مادری ۱۵۰ میلیون نفر است.

موقعیت کنونی ترکیه چه از نظر استراتژیک و چه از نظر اقتصادی و فرهنگی به گونه ای است که یادگیری زبان ترکی استانبولی همراه با انگلیسی به ویژه برای ساکنان کشورهای همسایه از جمله ایران ضروری است. برخی از دلایل مهم یادگیری ترکی استانبولی در زیر آورده شده است.

زبان ترکی استانبولی-کاماپرس

تبادلات فرهنگی

تبادلات فرهنگی از طریق سفر به ترکیه و همچنین جذب گردشگر از ترکیه به ایران نیازمند حداقل یادگیری زبان این کشورها برای تعامل است. بنابراین یکی از اولین دلایل یادگیری و تست زبان ترکی در شیراز و شهرهای توریستی مانند آن جذب گردشگر، تبادل فرهنگی و افزایش درآمد است.

فرصت های شغلی

امروزه ترکیه از نظر اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد که فرصت های شغلی زیادی در تجارت خارجی، واردات و صادرات صنایع، فناوری، گردشگری و بسیاری از زمینه های دیگر ایجاد می کند. لازمه فعالیت و موفقیت در این زمینه ها یادگیری زبان ترکی استانبولی با توجه به شرایط و پتانسیل های هر شهر است.

تحصیل در ترکیه

بسیاری از مردم فکر می کنند که بسیاری از دانشگاه های ترکیه به زبان انگلیسی تدریس می کنند، آنها از یادگیری زبان انگلیسی راضی هستند و به ترکی استانبولی نمی روند. در حالی که بسیاری از رشته های تحصیلی در دانشگاه های ترکیه زبان انگلیسی تدریس نمی کنند و شما برای تعامل با سایر دانشجویان، حل امور روزمره این کشور و حتی تعامل با کارکنان دانشگاه باید ترکی استانبولی را یاد بگیرید.

زبان ترکی استانبولی-کاماپرس

برگزاری کلاس آموزش زبان ترکی در موسسه پارسا شیراز

یادگیری زبان امری است که از ابتدا نیازمند آموزش های ابتدایی و حرفه ای و زیر نظر اساتید مجرب است. برای آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز بهتر است به سراغ افراد متخصص در این زمینه و موسسات معروف بروید. زیرا یادگیری زبان تنها با روش های علمی و شناخته شده در دنیا و همچنین صرف وقت و هزینه مناسب امکان پذیر است.

موسسه پارسا شیراز بیش از بیست سال است که با هدف ارتقای سطح علمی جامعه در زبان های خارجی فعالیت می کند. این موسسه از چندین دپارتمان آموزش زبان از جمله دپارتمان زبان ترکی استانبول تشکیل شده است. دوره های زبان ترکی در موسسه پارسا شیراز هم برای افرادی که می خواهند این زبان را برای مکالمات روزمره یاد بگیرند و هم برای افرادی که به دنبال مدرک تومر هستند مناسب است. شیرازی های علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانند با خیال راحت در دوره های این موسسه ثبت نام کنند.

انتهای پیام

مربوط به: آموزشگاه زبان پارسا

برای دسترسی سریعتر: