بنتلی بنتایگا ۲۰۲۳ ؛ لوکس ترین شاسی بلند جهان معرفی شد (ویدیو)


بنتلی بنتایگا مدل ۲۰۲۳ یک شاسی بلند گرند تورینگ است و به گونه ای ساخته شده است که پرچمدار محصولات لوکس کمپانی بنتلی باشد. تیم طراحی بنتلی، فاصله محورهای نسل دوم بنتلی بنتایگا را افزایش داده است تا کابین جادارتر باشد و خطوط روی بدنه را طوری طراحی کرده است تا به خوبی نمایانگر استیل و پرستیژ بنتلی باشند. در ادامه ویدیویی تماشا خواهید کرد که زیبایی و لوکس بودن این شاسی بلند را بیشتر به تصویر می کشد.

 

به گزارش کاماپرس، بنتلی بنتایگا مدل ۲۰۲۳ به یک موتور هشت سیلندر ۴ لیتری مجهز است که دو توربوشارژر و ۳۲ سوپاپ دارد و با این که بسیار پرقدرت است مصرف سوخت پایینی دارد. این پیشرانه هشت سیلندر که عملکردی فوق العاده دارد می تواند ۵۴۲ اسب بخار نیرو و ۷۷۰ نیوتن متر گشتاور کند و وقتی در کنار گیربکس هشت سرعته اتوماتیک قرار می گیرد، قادر است حداکثر سرعت بنتلی بنتایگا را به ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت برساند و شتاب صفر تا صدی برابر با ۴.۵ ثانیه برای آن رقم بزند.

صندلی های کاپیتانی بنتلی بنتایگا جدید، پیشرفته ترین صندلی است که تاکنون برای یک خودرو ساخته شده است و ۲۲ حالت برای تنظیم دارد. سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک نیز از آخرین فناوری ها بهره می برد. این سیستم اتوماتیک با استفاده از سنسور دمای بدن سرنشینان و رطوبت محیط را می سنجد و سپس تعیین می کندکه چقدر دمای داخل کابین را خنک یا گرم کند تا به دمای رفاه برسد.

پربازدیدترین ویدیوها را ببینید:

انتهای پیام

مرتبط با : بنتلی

برای دسترسی سریع‌تر: