بزرگترین نمایشگاه محصولات خانه هوشمند سامسونگ در خاورمیانه افتتاح شد


سامسونگ نمایشگاه SmartThings Home را در ۶ اکتبر در دبی افتتاح کرد. این نمایشگاه با مساحت ۲۷۸ متر مربع در طبقه اول ساختمان پروانه دبی واقع شده است. که دفتر مرکزی سامسونگ در خاورمیانه نیز در آن قرار دارد.

صفحه نمایش SmartThings، سفارشی برای فرهنگ خاورمیانه و آب و هوا

به گزارش کاماپرس، نمایشگاه دبی SmartThings در چهار بخش دفتر کار خانگی، اتاق نشیمن و آشپزخانه، استودیو بازی و محتوا تشکیل شده است. در این بخش ها، بازدیدکنندگان می توانند ۱۵ سناریو محصول هوشمند را بررسی و امتحان کنند. با اتصال SmartThings به دستگاه‌های مختلف سامسونگ – از دستگاه‌های تلفن همراه گرفته تا دستگاه‌های خانگی و حتی نمایشگرها – بازدیدکنندگان می‌توانند به طور مستقیم تجربه کنند که چگونه سناریوهای سامسونگ و بهترین استفاده از فناوری در آن فضا می‌تواند کارها را آسان‌تر و سریع‌تر کند.

سامسونگ-کاماپرس

SmartThings دبی همچنین دارای مناطق انحصاری مختص به سبک زندگی ساکنان محلی است، مانند حالت نماز و حالت طوفان شن. همکاری بین دفتر مرکزی سامسونگ الکترونیکس در خاورمیانه و موسسه تحقیق و توسعه سامسونگ در اردن منجر به توسعه این سناریوهای تخصصی به طور خاص برای مصرف کنندگان در بازار محلی شد.

به عنوان مثال، حالت طوفان شن برای طوفان های مکرر شن و گرد و غبار در خاورمیانه توسعه یافته است. در طول طوفان شن، به سادگی روی دکمه ای در برنامه SmartThings کلیک کنید تا حالت طوفان شن فعال شود. در این حالت، پرده های هوشمند ورود گرد و غبار از بیرون را مسدود می کنند، یک دستگاه تصفیه هوای داخل خانه شروع به کار می کند و یک جاروبرقی رباتی شروع به تمیز کردن خانه می کند.

سامسونگ-کاماپرس

حالت نماز برای نماز که مخصوص مسلمانان طراحی شده است، پنج بار در روز در ساعات تعیین شده اذان فعال می شود. زمانی که وقت نماز فرا می رسد، کاربران در ساعت هوشمند خود اعلان دریافت می کنند. سپس کاربر می تواند حالت نماز را در برنامه SmartThings فعال کند تا محیط مناسبی برای تمرکز بر نماز ایجاد کند. حالت نماز پرده های هوشمند را فعال می کند، نور اتاق را تنظیم می کند و تلویزیون را خاموش می کند. تمام محصولات خانگی را می توان با SmartThings فعال کرد تا فضایی برای تمرکز بر نماز ایجاد شود.

مطالعه تولید محتوا فقط برای آن دسته از مخاطبانی ایجاد شده است که می خواهند از شبکه های اجتماعی حداکثر استفاده را ببرند. دستگاه‌های مختلفی از جمله گوشی‌های هوشمند، چراغ‌ها و تلویزیون‌ها را می‌توان با لمس یک دکمه کنترل کرد تا فوراً فضای اختصاصی بهینه‌سازی شده برای تولید محتوا ایجاد شود. این استودیو برای استفاده عموم در دسترس است.

افتتاحیه بزرگ SmartThings دبی در ۶ اکتبر با بیش از ۱۰۰ شرکت کننده از جمله رسانه های محلی، شرکای تجاری سامسونگ، مقامات دولتی و اینفلوئنسرها برگزار شد.

به گفته مدیرعامل Samsung Electronics، با ایجاد اولین خانه SmartThings در خاورمیانه، این شرکت قصد دارد تجربه خود را مانند فروشگاه های زنجیره ای خود گسترش دهد تا به تلاش خود برای کشف تجربیات معنادار از طریق اتصال در منطقه ادامه دهد.

نویسنده: مهدیار بلادزاده

انتهای پیام

مربوط به: سامسونگ

برای دسترسی سریعتر: