بزرگترین موفقیت جبهه مقاومت، پیروزی در جنگ ۳۳ روزه بود


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت الاسلام علی محمدی سیرت عصر امروز در همایش «رویکرد و مقاومت اسلامی در مدرسه حاج قاسم» که در حسینیه ثارالله گرگان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از بزرگ ترین موفقیت های جبهه مقاومت است که در این همایش است. باعث ترس و وحشت دشمنان شد و پیروزی آنها در جنگ ۳۳ روزه بود.

وی گفت: با برنامه ریزی انگلیس و حمایت آمریکا رژیم جعلی صهیونیستی در کشور فلسطین مستقر شد تا این کشور را به زور از دست مردم مظلوم فلسطین بگیرد.

حجت الاسلام محمدی سیرت تصریح کرد: عزت مسلمانان اجازه نمی دهد در مقابل ظلم سکوت کنند و باید در مقابل ظلم ایستادگی کنند.

نماینده رسمی ولی فقیه در سپاه قدس خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی بدون توجه به مذهب، قومیت و گرایش مردم مظلوم فلسطین و دیگر کشورهای اسلامی در مقابل دشمنان بود و به یاری آنان رفت.

وی ادامه داد: دشمنان تصور می کردند با شهادت سلیمانی، مردم مسلمان جهان از مقاومت دست بر می دارند، اما خون شهید سلیمانی و دوستانش بیش از حضور او باعث بیداری مردم جهان شد.

حجت الاسلام محمدی سیرت گفت: وظیفه ما در مقابل شهردا این است که راه آنها را ادامه دهیم و از مسیر اصلی خود خارج نشویم تا به پیروزی نهایی برسیم.

امروزه گروه های مقاومت یکی از تاثیرگذارترین گروه ها در معادلات جهانی هستند

حجت الاسلام علی اکبر براتی، رئیس امور بین الملل مجمع جهانی احیای اسلامی نیز گفت: امروز حزب الله لبنان نه تنها یک قدرت ملی در منطقه است، بلکه یکی از گروه های مقاومت و تاثیرگذارترین گروه های مقاومت در جهان است. .

وی بیان کرد: امروز فضای اکثر کشورهای اسلامی مانند یمن، سوریه و لبنان به فضای مقاومت تبدیل شده است و شاهد هستیم که عزاداری یک روزه عاشورا در این کشورها به تطهیر علیه رژیم صهیونیستی تبدیل شده است. این باعث وحشت دشمنان شد.

ورود آمریکا به عراق باعث ایجاد مقاومت انحرافی در بین مردم این کشور شد

سید حمید الحسینی رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق نیز در این همایش اظهار داشت: با ورود آمریکا به عراق، مردم این کشور در مسیر مقاومت منحرف شدند و به جای آنها با دفاع از حرمین، N را قلعه خود کردند و در آنجا پناه گرفتند.

وی تصریح کرد: شاید بسیاری از کشورهای اسلامی متوجه این انحراف نبودند و ما تلاش زیادی کردیم تا به آنها بفهمانیم که نیروهای انقلابی ایران هزاران کیلومتر از کشور خود دور شدند و جان خود را برای دفاع از حرمین فدا کردند.

رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی فارغ از مذهب و قوم و قبیله و با وجود همه سختی ها و سختی ها وارد کشور عراق شد و به یاری آنها شتافت.

وی ادامه داد: شاید ایشان گفته اند که مکتب شهید سلیمانی برای بسیاری از مردم و مدیران ایرانی فقط یک کلمه است، اما بنده و اکثر مردم عراق این مکتب شهید سلیمانی را با خون خود احساس کردند.

سید حمید الحسینی گفت: یکی از شاخص های مهم شهید سلیمانی در مسیر مقاومت و کسب پیروزی این بود که همه افراد توانمند منطقه و توانایی های آنها را شناسایی و به نحو احسن از آنها استفاده کرد. اما آنها در همه جا حضور دارند و این به دلیل استفاده از نیروهای قدرتمند هر منطقه توسط شهید سلیمانی است.

برگزاری همایش های تقریب و مقاومت سرآغاز تقویت جریان مقاومت و تقریب در ایران اسلامی است.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه این همایش گفت: برگزاری نشست های تقریب و مقاومت در گلستان با حضور چهره های بین المللی مقاومت سرآغاز تقویت بنیه است. جریان رویکرد و مقاومت در استان و کشور طی دو روز در ۱۱ نقطه استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در جهاد تبیین مقاومت و تقریب باید سرمایه اصلی باشد و به عنوان یک الگوی فکری با نگاه قرآنی مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین تصریح کرد: اگر برای پیروی از مکتب، اندیشه و عمل مقاومت کمی عقب بنشینیم، مطمئناً آسیب های جبران ناپذیری خواهیم دید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن با جنگ ترکیبی و ترکیبی خود با جبهه حق در میدان جهاد با استفاده از کلمات کلیدی و اقتدارسازی سعی در تضعیف جبهه حق دارد که یکی از این فعالیت هاست.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید