برن برگشت! فیلم آرمان شهر آمریکایی دیوید برن به راک برادوی باز می گردد.


اکنون همه ما می توانیم از یک اتوپیا کوچک استفاده کنیم و AMERICAN UTOPIA دیوید بیرن در حال سوختن یک خانه جدید در برادوی است! دیوید بیرن ، فوق ستاره Talking Heads فیلم نمادین راک AMERICAN UTOPIA را به تئاتر سنت جیمز می آورد. فرصت را از دست ندهید تا او را با گروهی باور نکردنی از نوازندگان اجرا کنید. اجرای زنده روی صحنه در این “گردش هنری”

رولینگ استون گفت هالیوود ریپورتر آن را “سعادت محض” نامید. “مهمانی که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “چرخش قریب به اتفاق امید برای اوقات سخت ما” انواع تبریک. دریافت کننده این جایزه ویژه تونی “Tour de Force” هنری است.

این تولید “خیره کننده ، شاد و هیجان انگیز” – نمایش های تئاتری را به نمایش می گذارد که “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آنی بی پارسون ، با الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید-“دیدن شادی و جشن باورنکردنی زندگی است.” همه موسیقی معروف آنها سقف این مکان جدید زیبا را منفجر کردند.

صندلی های ممتاز در حال حاضر با قیمت از 59 دلار در دسترس هستند. این یک نمایشگاه است که به جهان می گویند. اگر می خواهید شادی های موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباطات را کشف کنید ، تئاتر سنت جیمز برادوی مکان مناسبی است!

مدینه فاضله آمریکایی

این پست همکاری بین تیم اتوپیا آمریکایی و Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید