برنامه Open-Streets Open Streets در ماه اکتبر به The Bronx & Queens می آید.


برگشت در بهار این شهر برای اطمینان از برنامه محبوب خیابان های باز ، که فضاهای بیرونی بدون خودرو را برای نیویورکی ها در محل زندگی آنها فراهم می کند ، تصویب کرده است. بهتر از اپیدمی ادامه می یابد بخشی از قانون این شهر متعهد به بهبود نحوه مدیریت راه های باز است. و همچنین ساخت بیشتر این جاده ها در مناطق محروم که بیشترین نیاز را دارند. در نتیجه ، وزارت ترانسپورت (DOT) روز سه شنبه اعلام کرد که برنامه عمومی رایگان در برخی از محله های برانکس برگزار می شود. ماه

یک لیست پاپ آپ که شامل یک منطقه بازی بدون لمس برای کودکان است. هدایای درختی و سرگرمی های موسیقی در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، ساوت برانکس و موت هاون می آید. این شرکت با Lyft همکاری می کند که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند. و به رانندگان این محله ها 50 درصد از حق عضویت سالانه آنها تخفیف می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT ، گفت: “ما ضمن ترویج فعالیتهای آموزشی و فرهنگی ، از خودروها فضا را پس می گیریم. و به همسایگان خود کمک کنیم محبوبیت دوچرخه را در شهرهای ما تشخیص دهند. “

سیاستمدار محلی از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس منطقه برانکس ، گیل برور ، رئیس منهتن ، سناتور ایالت رابرت جکسون و آدریانو اسپیلات ، نماینده مجلس نمایندگان ، از این پروژه و تلاشهای مداوم شهر برای گسترش و بهبود خیابانهای باز برای همه قدردانی کردند.

“ایمنی دوچرخه مهم است. با ارائه کارگاه های آموزشی که اطلاعات را ارائه می دهند امیدوارم بتوانیم به سواران اطمینان دهیم که باید بیشتر دوچرخه سواری را ادامه دهند. ” اضافه کرد که او به کار خود ادامه می دهد تا این برنامه های فرهنگی و آموزشی را به مناطق دیگر برساند.

لیست کامل برنامه های زیر را بررسی کنید.

برنامه ریزی خیابانهای باز اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله دوره های Play a no touch barrier و Street Maker ، طراحی محیط هایی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کنند.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر درختان توسط انجمن باغبانی نیویورک توزیع می شوند.
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 17:00 تا 20:00: بلوار دیتمارس در آستوریا محیط یادگیری پاپ آپ Street Lab شامل Play ، یک دوره بدون مانع و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 17:00 تا 20:00: بلوار دیتمارس شامل انواع هنرهای سرگرمی توسط Bindlestaff Family Cirkus
  • جمعه 22/10/20 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره بدون مانع ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 23/10/20 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس درختان توسط انجمن باغبانی نیویورک توزیع می شوند.
  • جمعه 29/10/10 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره بدون مانع ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 30/10/30 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان تبت درختان توسط انجمن باغبانی نیویورک و سرگرمی Variety Arts توسط Bindlestiff Family Cirkus توزیع می شوند.

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای نیویورکی های آسیب دیده از همه گیری اعلام شد تا در مواقعی که از مردم خواسته می شود از آنها دور بمانند فضای بیشتری برای پیاده روی داشته باشند. فاصله اجتماعی یا در خانه در حال حاضر بیش از 350 بلوک و بیش از 70 مایل از تمام یا بخشی از جاده های باز در شهر وجود دارد. در اینجا می توانید همه مکان ها و ساعات کار را بررسی کنید.

این برنامه همچنین منجر به تعدادی ابتکار مستقل از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و فرهنگ باز شده است. و جاده باز

دیدگاهتان را بنویسید