«برف در سکوت می بارد» رواج یافت/ رضایت ۹۰ درصدی از «مختارنامه» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش های صدا و سیما نشان می دهد که در میان سریال های جدید پخش شده در نیمه دوم تیرماه ۱۴۰۱، سریال «برف بی صدا می بارد» فصل ۲)” از شبکه سه با ۳۶.۱ درصد مخاطبان بیش از هر سریال دیگری تماشا کرده اند.

طبق این نظرسنجی سریال ۸۱.۷ درصد از رضایت بینندگان «بالا» است.

بر اساس این نظرسنجی، در این مدت سریال «مستوران«از شبکه یک با ۱۸.۵ درصد بیننده و ۷۱.۴ درصد رضایت آنها، وضعیت زرد ۲» از شبکه دو با ۱۸ درصد بینندگان و ۶۱.۵ درصد رضایت آنها «آقای قاضی» از شبکه دو با ۱۶.۸ درصد بینندگان و ۸۰.۴ درصد رضایت آنها و «ماجرای یک شهر» از شبکه پنج با ۱۰ درصد بیننده و ۴.۵۷ درصد رضایت آنها در رتبه های بعدی قرار دارد.

در این نظرسنجی تعداد بینندگان سریال تکراری سیما در نیمه دوم تیرماه ۱۴۰۱ نیز بررسی شد.

در بین سریال های تکراری، سریال «مختارنامه» از شبکه آی فیلم با ۱۴.۵ درصد مخاطب پربیننده ترین سریال تکراری بود. همچنین ۹۰.۹ درصد بینندگان سریال «مختارنامه» از این سریال «خیلی» راضی بودند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات، مجموعه «مستوران» از شبکه یک سیما با مخاطب ۱۵.۴% پربیننده ترین سریال سیما در نیمه اول تیرماه ۱۴۰۱ آنها بودند