برایان لاندری “به احتمال زیاد” هزینه های اضافی دریافت می کند


اتهامات جنایی اضافی علیه برایان لاندری فراری از فلوریدا احتمال مرگ گابی پتیتو بسیار زیاد است – اگر او زنده پیدا شود. دادستان ایالت سانشاین گفت.

دیوید آرونبرگ ، وکیل شهرستان پالم بیچ گفت: “این در راه است.” وی افزود که تصمیم لباسشویی برای فرار به پرونده وی نیز آسیب می رساند. اگر او دستگیر و متهم شود

“در دادگاه آرونبرگ در جریان آن گفت: پرواز او می تواند برای او شکننده باشد زیرا دادستان می توانند به آن اشاره کنند مصاحبه با News Nation Nowبه

“در واقع ، حتی به دستور هیئت منصفه که اگر فرار کنید این گناه است و وقتی فرار می کنید هیئت منصفه از آن متنفر است. “

این نوجوان 23 ساله از زمانی که والدینش گفته اند او بندر شمالی را ترک کرده و در 14 سپتامبر به پیاده روی رفته و در حال بازگشت نیست فرار کرده است.

او پس از بازگشت به خانه از سفر تاسف بار این زوج بدون پتیتو ، 22 ساله ، ساکن لانگ آیلند ، در 1 سپتامبر ، از همکاری با پلیس خودداری کرد.

دیو آرونبرگ ، دادستان ایالت ، گفت که برایان لاندری وقتی دستگیر می شود ، حتی بیشتر می تواند متهم شود.
جو ریدل/گتی ایماژ
ماموران FBI با ماموران بندر شمالی در حال جمع آوری شواهد از خانه خانواده برایان لاندری صحبت می کنند.
مأموران FBI با مأموران نورث پورت صحبت می کنند و شواهدی را از خانه لباسشویی برایان جمع آوری می کنند.
اکتاویو جونز/گتی ایماژ
ماموران FBI شواهدی را از خانه برایان می آورند.  لباسشویی در شکار استفاده می شد.
ماموران FBI شواهدی را از خانه برایان آوردند. لباسشویی در شکار استفاده می شد.
اکتاویو جونز/گتی ایماژ
دیو آرونبرگ دادستان همچنین گفت که والدین برایان لاندریس ، کریس و روبرتا لاندریس نیز ممکن است در نهایت درگیر شوند.
دادستان دیو آرونبرگ همچنین گفت که ممکن است والدین برایان لاندریس ، کریس و روبرتا لاندریس در این امر دخیل بوده باشند.
جو ریدل/گتی ایماژ

جسد پیتیتو در اردوگاهی در وایومینگ در 19 سپتامبر پیدا شد ، هنگامی که پزشکی قانونی اعلام کرد که او بر اثر قتل جان باخته است. اگرچه هنوز علت آن مشخص نشده است.

FBI شکار گسترده ای را برای شستن لباس های شسته شده انجام داده و ماه گذشته به خانه لباسشویی حمله کرد. با بازگشت برای یافتن شواهد حداقل دو بار

اگرچه لاندری در مرگ خود متهم نشد. اما او در حکم کلاهبرداری فدرال از وایومینگ به اتهام استفاده از کارت بانکی شخص دیگری برای حمل حداقل 1000 دلار پول نقد و کالا بود.

برایان لاندری از زمانی که خانه خود را در 14 سپتامبر 2021 برای پیاده روی ترک کرد ، ناپدید شده است و او اکنون هدف یک شکار عظیم است.
برایان لاندری از زمانی که در 14 سپتامبر 2021 خانه خود را برای پیاده روی ترک کرد ، ناپدید شده است و اکنون هدف یک شکار عظیم است.
توییتر

فدرال رزرو فاش نکرد که این کارت پتیتو بوده است.

به گفته آرونبرگ کریس و روبرتا ، والدین لاندری در نهایت می توانند درگیر شوند اگر مشخص شود که آنها به پسر خود کمک کرده اند تا فرار کند یا جنایتی را مخفی کند.

دادستان می گوید: “والدین برایان لاندری ، آنها هر کاری که می توانستند کردند تا خود را در دادگاه افکار عمومی متهم کنند ، اما در دادگاه ها این قضیه متفاوت است.

“طبق قانون باید به عنوان لوازم جانبی متهم شود پس از آن باید بدانید که برایان مرتکب جنایت شده است. سپس شما باید کاری کنید که از مجازات یا دستگیری وی جلوگیری شود. “

“مثلا اگر ون را ضد عفونی کنند این امر آنها را درگیر پرونده های جنایی می کند. ” “اگر آنها شواهد را پنهان کنند اگر برای او بلیط هواپیما می خریدند تا شهر را ترک کند زیرا می دانستند او در جنایتی دست داشته است. بلافاصله یک دادستان را می بینید که آماده شکایت است. اما ما هنوز این شواهد را نداریم. “دیدگاهتان را بنویسید