با ۱۰ برند برتر امارات آشنا شوید


اگرچه سال ۲۰۲۰ و همه گیری کرونا تأثیر منفی بر بسیاری از مشاغل و برندهای بین المللی داشته است. اما برندهای امارات متحده عربی توانسته اند در پی این همه گیری به رشد و شکوفایی خود ادامه دهند.

برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ تجارت خارجی، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، بسیاری از برندهای اماراتی پس از گذراندن شرایط سخت اقتصادی جهانی، قدرت مالی خود را حفظ کرده اند. در این قسمت با ۱۰ برندی که بیشترین ارزش را در بازار امارات به دست آورده اند آشنا می شویم.

برندهای امارات-کاماپرس

۱. شرکت ADNOC

شرکت نفت ابوظبی، معروف به ADNOC‌، یکی از شرکت‌های برتر امارات است. علیرغم نوسانات بی سابقه بازار نفت در سال جاری، این شرکت توانست در سال ۲۰۲۱ با ۱۰۷۶۳ میلیون دلار به عنوان برترین برند امارات از نظر ارزش مالی معرفی شود.

۲. شرکت اتصال

این برند در سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرد و تنها برند در بین ۱۰ برند برتر امارات در سال ۲۰۲۱ بود که توانست ارزش بیشتری نسبت به سال قبل ایجاد کند. این شرکت در سال ۲۰۲۱ نرخ رشد ۰.۷ درصدی را تجربه کرد. برند اتصالات یک برند فعال در حوزه مخابرات است که به دلیل تاج و اتکای قوی مردم به پلتفرم های مخابراتی، ۸۵۳۳ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:

۳. شرکت امارات

این برند شناخته شده ترین برند امارات در زمینه خدمات گردشگری و سفر هوایی است که بیشترین آسیب را در سال ۲۰۲۰ متحمل شد. با وجود کاهش ۳۰.۹ درصدی ارزش برند، امارات همچنان سومین برند بزرگ امارات متحده عربی از نظر ارزش مالی است که در سال ۲۰۲۱ حدود ۴۶۶۹ میلیون دلار برآورد شده است.

برندهای امارات-کاماپرس

۴. شرکت NBD امارات

این شرکت که یک بانک دولتی است، پیشرو در صنعت بانکداری است و با ارزش مالی ۳.۷۳۰ میلیارد دلار در رتبه چهارم امارات متحده عربی قرار دارد.

۵. برند FAB

FAB اولین بانک در ابوظبی است که در سال ۲۰۲۱ ۱۰.۱ درصد ضرر کرده است. با این حال، هنوز هم با ارزش مالی ۳۶۲۱ میلیون دلار یکی از برترین برندهای امارات است.

برندهای امارات-کاماپرس

۶. نام تجاری ADCB

برند ADCB که نام بانک تجاری ابوظبی است، با وجود از دست دادن ۱۹.۴ درصد از ارزش خود در مقایسه با سال ۲۰۲۰، ششمین تجارت بزرگ امارات با ارزش مالی ۲۱۴۸ میلیون دلار است.

۷. شرکت du

این شرکت مخابراتی که رقیب اتصالات است، در سال گذشته ۳۳.۵ درصد سقوط کرد و اکنون با ارزش مالی ۱۸۴۰ میلیون دلار، هفتمین برند بزرگ در امارات است.

۸. بانک اسلامی دبی

بانک اسلامی دبی بانکی است که در سال ۱۹۷۵ تأسیس شد. این شرکت با ارزش مالی ۱۵۹۸ میلیون دلار در رتبه هشتم قرار دارد و ۱۲.۱ درصد از ارزش خود را نسبت به سال گذشته از دست داده است.

۹.مارک Emara

EMAAR تنها برندی است که در حوزه املاک فعال بوده و توانسته نام برند خود را در بین ۱۰ برند برتر امارات ثبت کند. ارزش مالی این برند نسبت به سال گذشته ۱۶.۵ درصد کاهش داشته و اکنون به ۱۵۵۲ میلیون دلار رسیده است.

برندهای امارات-کاماپرس

۱۰. شرکت ENOC

سرانجام به شرکت نفت ENOC‌ می‌رسد. ارزش شرکت ملی نفت امارات در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۳۹۵ میلیون دلار برآورد شده است و در رتبه بندی ۱۰ شرکت برتر امارات قرار دارد.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: