با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


سلام به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در Mount Carmel Fitness در مرکز لوئیس ، اوهایو. این مرکز به تازگی اعتبار یکی دیگر از تأسیسات وزارت امور خارجه را تکمیل کرده است – آنها از سال 2018 برای تأسیسات وزارت امور خارجه معتبر بوده اند! می گوید مدیر مرکز یان لافرتی. می گوید کتی “نقش مهمی ایفا کرد نقش در آماده سازی گواهینامه جدید ما ”با تشکر از ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی پنج سال است که در Mount Carmel Fitness کار می کند و دارای مدرک کارشناسی تغذیه و سلامت جامعه است. وی به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE دارای مجوز است.

ما اخیراً با کتی در تماس بوده ایم. و این چیزی است که او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من دوست دارم به افراد قدرت دهم که با ورزش به آرامش و خوشبختی برسند. تسهیل کردن دیگران از طریق فراگیری مهارت های جدید و مشاهده رضایت از خود ، کار را بی فایده می کند!

چه شد که این شعبه را انتخاب کردید؟
من عاشق آشپزی و دبیرستان هستم. من با کلمه آشنا شدم بقیه “تغذیه جامع” تاریخ است. و من خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی پایان هستم که به خوبی انجام شده است.

به کسی که تازه وارد این رشته ورزشی شده است چه توصیه ای می کنید؟
در هر رابطه ای که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود ایجاد می کنید ، شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی چالش یادگیری مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن درخواست های مختلف را تحمل می کنید. اعتماد به نفس و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا خواهید کرد. یک شغل خوش شانس سلامت پر از نگرش های مثبت. تحریک فعالیتهای فکری و به ارتباط انسانی پاداش می دهد شما یک محل کار سالم انتخاب می کنید و این مهم است!

با تأیید مجوز از انجمن تناسب اندام پزشکی ، امکانات شما چه می شود؟
تأسیسات ما دارای هدف و اعتماد به نفس خاصی است. تبدیل شدن و دریافت گواهینامه مرکز تناسب اندام از نظر پزشکی زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

از کتی بخاطر توانمندسازی اعضای موسسه شما متشکریم!

دیدگاهتان را بنویسید