با سگ خود ورزش کنید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و این مخصوصاً در مورد صاحبان نژادهای فعال صادق است. یافتن ورزش مورد علاقه شما و توله سگ شما می تواند هر دوی شما را به هم نزدیک کند. و به هر دوی شما کمک می کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که تمایل به دویدن یا بازی فریزبی دارد. اما تمرینات دیگری نیز وجود دارد. این شدت کمتری نسبت به سگ شما دارد.

سگ یوگا

بله ، Doggie Yoga یک چیز است! این کار برای سگ های آرام و آموزش دیده مناسب است. و هزاران فیلم آنلاین وجود دارد که به شما و سگ شما کمک می کند تا کشش پیدا کرده و انعطاف پذیری بیشتری کسب کنید. اگر سگ شما دارای لگن بد است – هر روز برخی از فیزیوتراپی های سگ را می توانید در سگ سگ سگ خود جای دهید.

پیاده روی و دویدن در مسیر

اگر در نزدیکی مسیرهای پیاده روی در فضای باز زندگی می کنید سگ خود را بیاورید! شما دو نفر می توانید مکان های جدیدی را کاوش کنید. برای دویدن یا صعود و ورزش نیز عالی است. حتماً برای هر دوی شما آب بیاورید. با این حال ، پیاده روی و دویدن در مسیر پیاده روی می تواند خسته کننده تر از پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

زدن توپ های تنیس سرگرم کننده است. و اگر سگی دارید که دوست دارد بازیابی کند و برگرداند می توانید خدمات را بهبود بخشید. و به سگ خود کمک کنید تا از همگام سازی و ورزش خارج شود! مطمئن شوید مکانی که انتخاب می کنید سگ پسند باشد. یا در ساعات غیرفعال بروید

آموزش پیاده روی در پیاده روی روزانه خود

در حالی که سگ خود را برای پیاده روی می برید همچنین می توانید تمرینات مربوط به وزن بدن را انجام دهید ، هر پنج دقیقه یکبار برای انجام 15 حرکت اسکوات متوقف شوید ، یا وزنه ای سبک با خود بیاورید و در حالی که سگ خود را راه می برید ، دستان خود را کار کنید. با استفاده از وزنه های مختلف بدن ورزش کنید ساده و همه کاره ، از جمله تمرینات مقاومتی. و وقتی بدن شما از راه رفتن گرم می شود ممکن است این تمرینات را راحت تر پیدا کنید.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید سگ شما ممکن است دوست داشته باشد با شما شنا کند! هر سگی شنا بلد نیست. اما با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید نژادی از سگهای دوستدار آب دارید. و ببینید سگ شما قبل از سوار شدن به استخر یا دریاچه به چه نوع آموزشی نیاز خواهد داشت.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگتان بازی تنیس را دوست ندارید. خانواده و توله سگ های خود را برای بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی یک سگ کوچک یا فعال می تواند از هوای تازه بیرون لذت ببرد و با هم وقت بگذراند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از تمرینات کامل بدن نیازی به سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید کلاسهای کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرینات ZUMBA® در South Jersey امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل از کلاسهای تمرین گروهی دارد. و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم. آنچه را که در وب سایت ما وجود دارد بررسی کنید-یا فقط برای تمرین فردی با یک مربی شخصی به ورزشگاه ما سر بزنید!دیدگاهتان را بنویسید