با جیمز ولبورن – FitnessBank آشنا شوید


و چه نوع ماجراجویی است؟ او در این مسیر با حیوانات وحشی زیادی ملاقات کرد. اما خوشبختانه هیچ خرس و گرگ گریزلی وجود نداشت. اما او صدای گرگ را شنید جیمز می گوید لرز هر بار که صدای زوزه گرگ را در شب می شنود به ستون فقرات او می رسد.او 21 قلاده ماهی ، 6 عقاب کچل ، صدها گوزن را پیدا کرد. صدها آنتلوپ صدها گوزن ، 2 روباه ، 6 بز کوهی و توله های آنها را فریب دهید. او در گودالی در وایومینگ به گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. اسب به سمت جیمز حرکت کرد. 20 فوت دورتر بایستید ، پاهایتان را لگد کنید و به او هوا بدهید. سپس کل گله چرخید و در سراسر دشت رعد و برق کرد. یال آنها توسط باد منفجر شد.

جیمز گفت که این سفر برای آب و غذا برنامه ریزی شده بود. وقتی در بیابان نیومکزیکو کار کرد او مجبور شد آب را از مخزن احشام بگیرد. سپس در کوه های کلرادو او توسط آبهای یخ زده یخ زده بود. وقتی وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به سطل احشام بازگشت. غذای موجود در مسیر شامل غذای کم آب کوله پشتی بود. جیمز گفت که در طول راه غذای کافی حمل نمی کند. بنابراین وقتی هر پنج تا شش روز به شهری می رود ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. زمانی که جیمز در رستورانی در گرند لیکس ، کلرادو ، غذای زیادی سفارش داد به طوری که دو سرور طول کشید تا همه چیز را روی میز خود بیاورند. آخرین کلمه را می خورد.

به دلیل آسیب دیدگی جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد. بنابراین او نتوانسته است امسال ردیابی کند. امسال جیمز از نیومکزیکو به دوبوآ ، وایومینگ رفت ، جایی که منتظر صعود زمستان سرد نماند. او 1915 مایل صعود کرد و در پاییز پیاده روی می کند. به ماجراجویی حماسی خود ، آخرین 1،185 مایل پایان دهد.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای تا از ایدئولوژی او حمایت کند

سرعت می گیرد

کفش های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا. در این مسیر ، جیمز شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یکی دیگر نیاز داشته باشد حدود 400 مایل از این جفت فاصله داشت.

مکانهای کوهنوردی مورد علاقه: کوههای سان خوان در کلرادو و کوههای رودخانه باد در وایومینگ. “این کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های غول پیکر گرانیت پوشیده از برف شدم که به آسمان بلند شد. “

غذای مورد علاقه در طول راه: Mountain House Stroganoff گوشت گاو و مرغ و پیراشکی خشک شده منجمد می شود “من زیاد غذا خوردم. این دو طعم آخر است که می توانم بخورم. “

ردیاب های فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید