با جودی مک کارتی آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به جودی مک کارتی ، مدیر گروه تناسب اندام و آبزیان در مرکز بهبود سلامت در Hays Medical in Hays ، KS سلام کنید. مرکز بهبود سلامتی اخیراً سومین مجوز تأسیسات MFA خود را تکمیل کرد! باشکوه !!

جودی 19 سال است که در مرکز سلامتی است و دارای مدرک کارشناسی علوم ورزشی است. و فوق لیسانس فیزیولوژی ورزش. و دستیار فیزیوتراپیست دارای مجوز AS است.

ما اخیراً با جودی ملاقات کردیم. و این چیزی است که او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من عاشق ملاقات با اعضای جدید هستم و به آنها کمک می کنم تا دریابند که چگونه در زندگی روزمره خود کار می کنند و قوی تر و سالم تر می شوند. من از تعامل هر روز با اعضا و شنیدن این که موقعیت مکانی ما بر زندگی آنها چگونه تأثیر می گذارد یا تغییر می دهد ، لذت می برم.

چه شد که این شعبه را انتخاب کردید؟
من عاشق ورزش هستم همه انواع تمرینات گروهی هر روز ، من اعضایی را می بینم که زندگی آنها به این شیوه های مختلف تغییر کرده است. جنبش مدیریت درد یا آرامش

چرا شما عضو انجمن تناسب اندام پزشکی هستید؟
هنگامی که تاسیسات ما همیشه به قصد مرکز تناسب اندام پزشکی ساخته و ساخته می شد ، در همان لحظه مدیرعامل ما از یک مرکز درمانی مانند ما در مکان دیگری بازدید کرد. و با چشم اندازی برای ارائه این نوع تسهیلات به جامعه و منطقه ما.

با تأیید مجوز از انجمن تناسب اندام پزشکی ، امکانات شما چه می شود؟
من فکر می کنم تاسیسات ما از داشتن یک مرکز تناسب اندام پزشکی مجاز سود زیادی برده است. اما جوامع و مناطق ما بیشترین سود را می برند. با دسترسی به برنامه های مختلف بالینی توانبخشی جسمانی پس از درمان توانبخشی قلبی و همه برنامه های ورزشی در یک مکان جامعه ما این فرصت را دارد که از نظر سلامتی و رفاه رشد کند. هدف اصلی ما در مرکز کمک به مردم است. “سریعتر شفا دهید و بیشتر عمر کنید”

از Jodee برای چنین تأثیر مثبت بزرگ بر جامعه شما متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید