با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مادر در راه

پایگاه خانگی: روزول ، جورجیا

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی ACE Certified، Digital Influencer و مهمتر از همه ، مامان تا هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله مشغول کار هستند. او از سال 2015 مشتریان خود را آموزش می دهد و تمایل زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین شکل ممکن دارد.

به دنیا آمدن پسرش باعث شد تا اهمیت سلامتی را درک کند. و از جسیکا الهام گرفت که نه تنها خودش را در فرم کامل نگه دارد بلکه به دیگران در انجام این کار کمک کنید.

“من همیشه ورزشکار بودم. اما تولد هادسون مرا به سطح جدیدی از آمادگی جسمانی رسانده است. “جسیکا ، مادری مجرد که در روزول زندگی می کند ، گفت. گفت گرجستان “برای من مهم بود که به پسرم – و بعداً با دخترم – زندگی سالم را آموزش دهم.”

مادری همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی است. بسیاری از حامیان برتر و گروه های رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر. “

برای چه تمرینی می روی؟

“من عاشق بلند کردن وزنه و انجام تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم من می خواهم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم وقتی بزرگ شد او را ببرم ، با او بازی کنم و برایش قوی باشم. من با 10 دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و با یک جلسه وزنه برداری 50 دقیقه ای که قسمت های مختلف بدن را هدف قرار می دهد ، ادامه می دهم. من همچنین عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او در حال حاضر یک بازیگر کوچک و “مشهور اینستاگرام” است. “

دیدگاهتان را بنویسید