با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید | Fitness Connection


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد اما این مانع از آن نمی شود که عاشق یک برنامه ورزشی جدید شوید. و عزم خود را قوی نگه دارید اگر هنوز از آن اطلاع ندارید ما متعهد هستیم که بهترین کلاس ها را داشته باشیم. ماشین آلات برتر و مربیان متخصص. با این کار ، علاوه بر ارائه تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، شما همه چیز را برای مراقبت از سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید.

فرمول بهبودی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات شدید به نوشیدنی های بازیابی یا غذا قسم می خورند. و درک دلیل آن آسان است. مواد مغذی و پروتئین مناسب به بدن شما بعد از ورزش می تواند به ترمیم عضلات شما کمک کند. تسکین درد مفاصل آب را به بدن اضافه کنید و خیلی بیشتر! در این ماه ، ما نوشیدنی های بازیابی را که خوشمزه ، آسان برای تهیه و تعطیلات ملی جشن می گیرند ، برجسته می کنیم (روز شکلات تلخ 1 فوریه است).خیابان)

برخی از مردم خوردن شکلات تلخ را بدون اطلاع از فواید زیاد آن برای بدن متوقف می کنند. نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان ها است. اما قند کمتری نسبت به شیر و مواد سفید دارد. شکلات تلخ می تواند به شما کمک کند:

 • گردش خون را بهبود بخشد
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • کاهش التهاب
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید.

با اهمیت مکمل های بازیابی و مزایای شکلات تلخ بنابراین تصمیم گرفتیم آنها را با هم مخلوط کنیم تا لرزش ها راحت تر شود.

شکلات لاغر dotFIT® بهبودی را تکان دهید

جزء

 • 1 عدد موز کوچک
 • قاشق Dot Fit 1® کرم شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام/جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا

جهت

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرفی بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند آن را در لیوان بریزید.

نوع حرفه ای: به جای استفاده از شکلات تلخ سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها حاوی آنتی اکسیدان های زیادی هستند. اما آنها همچنین شیرین و خوشمزه هستند تا دوباره زنده شوند!

حالت تمرین

ورزش شریک

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر تمرین با شریک زندگی شما متمرکز شده است ، بنابراین این بهترین دوست شما ، سایر افراد مهم ، اعضای خانواده یا حتی بهترین دوست شما است. یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم.) ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که برای حل مشکلات اعتماد شما تضمین شده است. و افزایش ضربان قلب با امکانات بزرگتر ما شما می توانید این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از یک توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و حتما بر حرکت تمرکز کنید.

داروی توپ اتحاد پیچ ​​و تاب

این تمرین می تواند همه چیز را انجام دهد! با پشت به طرف شریک خود بایستید و یک توپ دارویی را جلوی خود بگیرید. در عین حال ، هر دوی شما به یک سو می پیچید. وزنه برداری برای همسرتان سپس در جهت مخالف بپیچید و توپ را از طرف دیگر بگیرید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را به سمت بیرون و به آرامی نگه دارید به یک طرف بپیچید مکث کرده و به طرف دیگر برگردید این 1 تکرار است 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

پاس پزشکی نشسته بال

پس از این ، شکم و هسته شما آسیب می بیند. اما مهم نیست چه نوع ورزشی باشد ، به خوبی می سوزد.

اگر شریک زندگی شما کار دیگری انجام نمی دهد برای خلاق بودن راحت باشید. وقتی به بالای مسابقه رسیدید قبل از برگشتن ، توپ را چند ثانیه در مقابل خود نگه دارید. 10 بار این کار را انجام دهید.

پاس پزشکی Crunch Pass

اعتماد با Medicine Ball Crunch Pass کلیدی است و نه تنها برای عضلات شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند. اما این فرصت را نیز به شما می دهد که با هماهنگی چشم و دست کار کنید. لازم نیست پروانه ها

شریک ندارید؟ جای نگرانی نیست! به جای عبور توپ دارو ، آن را مستقیم پرتاب کنید. و هنگامی که به اوج فشار خود رسیدید آن را بگیرید. 15 بار این کار را انجام دهید.

رول پلان دار توپ پزشکی

اگر فکر می کردید که تخته سنگ معمولی برای آتش زدن هسته شما کافی است. شما باید عاشق افزودن آن باشید. حرکت بیشتر با Medicine Ball Plank Roll ، شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین است که به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست به جلو بچرخانید. بازوی راست خود را به حالت پلانک برگردانید و دست خود را دراز کنید و توپ را با دست چپ خود به عقب بچرخانید. این 1 تکرار است. 2 ست 8 تکراری انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

شرایط عضویت

ایمان و انگیزه اعضای ویژه این ماه paradox_world_الویرا همیشه در بدنسازی شرکت می کند یا ورزش می کند ، توصیه های شگفت انگیزی دارد. او هرگز تسلیم نشد هرگز تسلیم نشوید و همیشه پشتکار داشته باشی او الهام بخش همه بوده است – هر زمان – در طول زندگی آنها. آن را بررسی کنید. paradox_world_ در اینستاگرام برای به دست آوردن کلمات عاقلانه او.

برنامه

وقتی صحبت از برنامه های Fitness Connection می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف خود و ماندن در مسیر عالی است.

برنامه ما با ارائه موارد زیر سفر تناسب اندام شما را بهبود می بخشد:

 • ردیاب تناسب اندام
 • کلاسها را پیدا کرده و برنامه ریزی کنید
 • دسترسی به تناسب اندام در خانه
 • برای محصولات موجود در باشگاه بدنسازی پاداش دریافت کنید.
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما در حال حرکت تا سال 2021 با سرعت تردمیل هستیم. حتماً وقت بگذارید و آنچه را که در خودتان دوست دارید کشف کنید. آیا سرسختی شماست؟ آیا توانایی دستکاری با یک دست را دارید؟ کک و مک های زیبا روی بینی شما؟ هر چه هست به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس دلسردی کردید یا به کمک نیاز دارید. دریغ نکنید در کنار. ما دوست داریم روحیه و وزنه ها را هم بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید