بالاخره فصل سبز بورس فرا رسید/ بهبود وضعیت کلی شاخص امروز


شاخص کل بورس امروز با ۱۵ هزار و ۳۶۸ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز یک میلیون و ۲۶۹ هزار و ۸۳۳ واحد رسید. شاخص هم وزن بورس نیز با افزایش ۴۰۰۰ هزار و ۵۷۴ واحدی نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۶۰ هزار و ۸۱۶ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس به ۱۴۲ هزار و ۷۶۸ میلیارد تومان رسید. نمادهای «فارس»، «شستا» و «فولاد» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس امروز داشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی املاک در بازار دوباره منفی شده و ۵۰ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهم «بپاس» شرکت بیمه پاسارگاد بود. پس از آن نمادهای «شپنا» و «خسدرا» بیشترین میزان برداشت واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امروز خروج نقدینگی از بازار نسبت به روزهای گذشته اندکی کاهش یافته است، این نشانه مثبتی برای بورس است. در صورت ادامه این وضعیت و کاهش یا توقف خروج نقدینگی، وضعیت بازار بهبود می یابد. اگر حجم پول ورودی به بازار افزایش یابد، در نهایت بازار سرمایه شرایط صعودی خواهد داشت و این روند را با سرعت بیشتری طی می کند. کاهش عدم اطمینان به بهبود روند بازار کمک می کند.

اطلاعات کلی:

اطلاعات سهم تبرک

گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دومین بازار ارز با نماد تبرک حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۷۰۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت توسعه صنعتی و ساختمانی توبارک، یک شرکت خصوصی و سه شخص حقیقی اصلی، سهام گروه کارخانجات صنعتی تبرک را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: یک نعمتموجودیسازمان بورس ایران

برای دسترسی سریعتر: