بالاخره بورس سبز شد/ شاخص کل امروز چقدر رشد کرد؟


شاخص کل بورس با ۲۰۰۰ و ۲۸۱ واحد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۴۵۵ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز نسبت به دیروز ۳۹۹ هزار و ۸۱۹ واحد افزایش یافت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس ۱۱ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومان بود. نمادهای «خودرو»، «بافجار» و «وغدیر» بیشترین تأثیر را بر رشد شاخص کل بورس داشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شد و ۲۷۹ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهم «شبندر» شرکت پالایش نفت بندرعباس بود. پس از آن، سهام «شپنا» و «وبملت» بیشترین میزان برداشت پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازار سهام امروز پس از دو روز روند نزولی بالاخره سبز شد. بیشتر کارشناسان این روزها از دو صندوق قابل معامله دارا و فیلاش صحبت می کنند و به نظر آنها دو سهمی که ذکر شد تاثیر زیادی در بازار سرمایه دارد. در واقع سرمایه گذاران سهام در روزهای آینده به این دو سهم توجه خواهند کرد. ادامه رشد نرخ دلار در فردا و هفته آینده مانند روزهای گذشته تحت تاثیر روند بازار سرمایه و رشد شاخص کل نخواهد بود و این موضوع از سوی سرمایه گذاران نادیده گرفته نخواهد شد.

اطلاعات کلی:

در مورد سهم الدعوه بیاموزید

شرکت داروسازی آو سینا با نماد دیو در بازار اول فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۴۱۵ میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان می رسد. تعداد کمی از اشخاص حقیقی و یک صندوق سرمایه گذاری مدیریت بازار تصمیم گیری ویژه مالک اکثر سهام شرکت داروسازی آو سینا هستند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: