بازیکن خارجی پرسپولیس از اصفهان بلیت گرفت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود جذب مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر همچنان در تلاش برای جذب مدافعان جدید است تا با توجه به قرارداد بازیکنان تعداد بازیکنان خط دفاعی این تیم مانند علی نعمتی و فرشاد را افزایش دهد. فرجی.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پی درخواست یحیی گل محمدی برای جذب گئورگی گلیسانی با مدافع فصل گذشته سپاهان اصفهان به توافق اولیه رسید.

مدافع گرجستانی سپاهان که به همراه همسرش در ایران زندگی می کرد، قرار است در پی آخرین قرارداد با پرسپولیس اثاثیه منزل خود را از اصفهان به تهران بیاورد تا فصل آینده نیز با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر ایران بازی کند.

گلیسانی در این هفته مذاکرات نهایی را با پرسپولیس هدایت می کند و سرخپوشان علاوه بر او با ۴ بازیکن دیگر سپاهان نیز مذاکره کردند که اسماعیلی فر تاکنون با پرسپولیس قرارداد رسمی امضا کرده است.

سروش رفیعی و سجاد شهباززاده نیز می توانند خریدهای بعدی پرسپولیس از سپاهان باشند اما امید نورافکن به دلیل قرارداد یک ساله با سپاهان اصفهان بعید است به جمع شاگردان گل محمدی بپیوندد.