بازگشت آوارگان فلسطینی لازمه انتخاب‌گیری برای بلند مدت سرزمین‌های اشغالی است


حجت الاسلام احمد سالک مشاور ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو همراه خود خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس همراه خود ردیابی به نیاز حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ذکر شد: حضور افراد در روز قدس به یک زن و شوهر علت اهمیت دارد؛ در روزهای جدیدترین شاهد پیروزی های از دوام در فلسطین اشغالی هستیم، انتفاضه اخیری کدام ممکن است در تل آویو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعضی عوامل تولید دیگری رخ داده است نماد اجتناب کرده اند خشمگین بودن فلسطین دارد متعاقباً حضور افراد در روز قدس طی سالیان پس اجتناب کرده اند انقلاب ۹ تنها اجتناب کرده اند اهمیت این موضوع کم نکرده اما علاوه بر این قطعا ارزش آن را دارد آن را افزایش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ما نماد می دهد کدام ممکن است حضور ملت ایران باعث افول اسرائیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انشاالله فرسوده این غده سرطانی اجتناب کرده اند جغرافیای جهان خواهند شد.

وی افزود: ملت‌های دنیا نسبت به جنایات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک کشی های رژیم صهیونیستی بیدار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به توجه رسیده اند به همان اندازه جایی کدام ممکن است شاهد بودیم مسلمانان انگلیس جمعه قبلی را روز قدس ادعا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باند زیادی نیز در حفاظت اجتناب کرده اند افراد فلسطین به میدان آمدند.

سالک ذکر شد: اهمیت حضور افراد در روز قدس به گونه ای است کدام ممکن است در روزهای جدیدترین سران رژیم صهیونیستی به واشنگتن رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگروه مشترکی را تشکیل دادند، آنها اعتقاد دارند حزب الله لبنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماس در فلسطین به نیابت اجتناب کرده اند ایران در آن مناطق حضور دارند. برای مقابله همراه خود این حضور، در سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر عوامل می خواهند همراه خود همکاری آمریکا اقداماتی را برای مقابله همراه خود این حرکت انجام دهند.

وی افزود: این امتیازات نماد دهنده اقتدار جمهوری اسلامی است کدام ممکن است به واسطه حضور افراد به کف دست آمده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنان شکستی به آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل تحمیل کرده کدام ممکن است در امروز می ‌خواهند به وسیله گروه مشترکِ راهبردی برای مقابله همراه خود این اقدامات طراحی جدیدی انجام دهند.  

سالک اضافه کرد: مساله عکس کدام ممکن است باید به آن است ردیابی کنم حرف حق افراد فلسطین است؛ صاحبان بی نظیرِ سرزمین فلسطین خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمینشان را می خواهند. حدود هفتاد سال است کدام ممکن است افراد فلسطین را در سایر کشورهای دنیا آواره کرده اند؛ آنها نیاز دارند برگردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل اجتناب کرده اند جغرافیای قلمرو بردن شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد فلسطین برای حکومت بلند مدت شان انتخاب بگیرند.

وی افزود: بیت المقدس قبله اول مسلمانان است تحت هیچ شرایطی نخواهیم کرد نسبت به مساله بیت المقدس اغماض کنیم، این دلیل است است کدام ممکن است در بین جوامع را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای مسلمان وحدتی جهانی علیه اسرائیل تعیین کنید گرفته است؛ انشاالله شاهد زمانی باشیم کدام ممکن است در بیت المقدس نماز را به امامت رئیس معظم انقلاب بخوانیم.

این مشاور ادوار مجلس شورای اسلامی خاطر نماد کرد: تنها راه مقابله همراه خود جنایات اسرائیل وحدت ملت فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم شدن است کدام ممکن است بعد از همه این در وضعیت حال رخ داده است؛ نگاه به گذشته افراد فلسطین اجتناب کرده اند سنگ استفاده می‌کردند ولی در امروز صاحب سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک شدند. باید از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید وحدت افراد فلسطین تا حد زیادی گردد به همان اندازه بتوانند به سمت این جانیان اجتناب کرده اند فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجد الاقصی حفاظت کنند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول اصرار کنید