بازدید کننده ایرج طهماسب; همه آنچه باید با اشاره به این این سیستم بدانید


ایرج طهماسب کدام ممکن است سال هاست همراه خود شخصیت های عروسکی بازو به خلق آثار یادآوری انگیز می زند، نوروز امسال را انتخاب کنید و انتخاب کنید روبیکا در نوروز امسال شناخته شده به عنوان بازدید کننده حضور داشت. عملکرد مهم بازدید کننده اینجا است کدام ممکن است هیچ منصفانه اجتناب کرده اند عروسک ها در سال های در گذشته همراه خود طهماسپ اجرا نداشتند. حسن خدادادی تهیه کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجری قالب «بازدید کننده» است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرمندانی چون هوتن شکیبا، بهادر مالکی، الی امامی، کاظم سیاحی، امیر ادیب، نازنین شعبانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهیل مستغبیان {در این} تعهد حضور دارند. علی پاکدست، محمد لقمانیان، پیمان فاطمی، عیسی یوسفی پور، خواهید کرد بخشنده نیز کارگردانان عروسکی این این سیستم هستند. آهنگسازی این موسیقی توسط امیر توسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترانه توسط سولماز نراقی {انجام شده} است. میلاد نودست هم گیتار زد.

در همسایگی تالار ازدواج یکی اجتناب کرده اند میهمانان ذکر شد کدام ممکن است ایرج طهماسب خانه جدیدی نزدیک تالار ازدواج خریده است. شخصیت های عروسکی بازدید کننده کدام ممکن است در کل این سیستم به طهماسپ می آیند هر دو کارمندان این تالار ازدواج هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو ارتباطی همراه خود اتفاقات آنجا دارند. شباش را انتخاب کنید و انتخاب کنید دی جی ۲ عروسک هستند کدام ممکن است موسیقی اجرا می کنند. مرد عموی ممکن است، مرد عموی ممکن است، مگسی به تماس گرفتن خوشگل بابا، مرد شومینه‌نشانی گل‌کالا جلوی تالار ازدواج را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشه‌ای به تماس گرفتن داست مجسی، تولید دیگری شخصیت‌های عروسکی متولد نوروز امسال هستند کدام ممکن است جای شخصی را به شخصیت کلاه قرمزی خواهند داد. ، مرد عمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرد عمو، اقوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرعموهای در اطراف را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر عروسک های عجیب و غریب را بردارید. نیمه اول این سریال در دومین روز سال اجتناب کرده اند نماوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید روبیکا چاپ شده شد. سه نیمه تولید دیگری همراه خود حضور پرناز ایزدار، هومان سیدی، سروان را انتخاب کنید و انتخاب کنید زانیار خسروی در روزهای تولید دیگری نوروز چاپ شده شد. مثلاً در نیمه دوم بازدید کننده، ایرج طهماسب در {پاسخ به} پرناز ایزدار کدام ممکن است آموزش داده شده است بود گوشت {دوست ندارم}، بلافاصله ذکر شد: خواهید کرد گوشت را دوست ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما گوشت را دوست نداریم.

نیمه بعدی بازدید کننده چه روزی چاپ شده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آموزش داده شده است نماوا، بازدید کننده هر هفته پنجشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این روبیکا پس اجتناب کرده اند نوک سفر نوروزی روی سکوی این سکو چاپ شده تبدیل می شود.
به تذکر خواهید کرد بهتر از شخصیت این این سیستم کیست؟ لطفا با اشاره به بازخورد شخصی تذکر دهید.
انتهای پیام

درمورد : تذکر

برای ورود سریعتر: