بازار سهام دوباره یک گام به عقب برداشت


امروز وضعیت بورس نامطلوب بود و شاخص کل کاهش یافت. در حال حاضر شاخص کل نسبت به روز گذشته ۲ هزار و ۳۹۶ واحد کاهش یافته و در محدوده یک میلیون و ۳۱۰ هزار و ۱۶۵ واحد قرار دارد. اما شاخص کل هم وزن با ۶۵۱ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۳۷۸ هزار و ۵۹۴ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس به ۲۲ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان رسید. سهام «کچاد»، «فولاد» و «کگال» بیشترین تاثیر منفی را امروز بر شاخص کل بورس گذاشتند. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی املاک در بازار دوباره منفی شده و ۱۳۴ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین میزان خروج پول واقعی در این روز مربوط به سهام «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن نمادهای «خودرو» و «بی پاس» بیشترین میزان برداشت واقعی را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

وضعیت بورس امروز نامطلوب بود و کمبود سرمایه گذاری در این بخش همچنان ادامه دارد. این روزها سرمایه گذاران زیادی برای تصمیم گیری منتظر انتشار گزارش های ۶ ماهه اول امسال هستند. این گزارش ها می تواند تاثیر زیادی بر روند معاملات بازار سرمایه داشته باشد و این بخش را برای مسیری جدید آماده کند و در نتیجه جان تازه ای به این بازار ببخشد.

اطلاعات کلی:

نماد سهام سرمایه گذاری سبحان چیست؟

شرکت سرمایه گذاری سبحان با نماد وسباهان در بازار اول فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به یک هزار و ۳۵۴ میلیارد تومان می رسد. شرکت‌های سرمایه‌گذاری پایا تدبیر پارسا، سهام خصوصی، پتروشی‌ماران، صندوق سرمایه‌گذاری سارو سودمند مدبران و نوآوری‌های مدیریت سبا، سهام خصوصی، اکثریت سهام وسبهان را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: