بازار سهام به حرکت رو به جلو ادامه داد/ خروج پول واقعی ادامه یافت


شاخص کل بورس اوراق بهادار با ۶ هزار و ۶۰۵ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۳۳۹ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با یک هزار و ۳۶۵ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۳۹۷ هزار و ۵۶۶ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، ارزش کل معاملات بورس به ۱۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد تومان رسید. امروز نمادهای «شاتران»، «کچاد» و «پارسان» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی املاک در بازار امروز بار دیگر منفی شد و ۲۹۷ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج ارز واقعی امروز مربوط به سهم «شستا» شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بود. پس از آن نمادهای «خودرو» و «خساپا» بیشترین میزان برداشت واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امروز بورس شرایط متعادل و آرامی را پشت سر گذاشت و خبری از هیجان روزهای گذشته ناشی از افزایش نرخ دلار و سایر مسائل نبود. با این حال کارشناسان همچنان معتقدند بورس رشد واقعی و کافی ندارد و باید فراتر رفت. در واقع با وجود رشد بورس در روزهای اخیر، این بازار همچنان از سایر بازارهای موازی مانند ارز عقب است.

اطلاعات کلی:

از سهم تپومپی چه می دانید؟

شرکت پمپاژ ایران با نماد تپومپی در دومین بازار سهام حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به یک هزار و ۵۶۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت های توسعه سرمایه گذاری سامان، پدم، تلمبه ایران، رهبران آب شرب ایران، بیمه سامان، بیمه کارآفرین و اشخاص حقیقی مختلف بیشترین سهم را در تپومپی دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: