بازار سهام این هفته را با مشکل به پایان رساند


شاخص کل بورس با ۴ هزار و ۴۷ واحد کاهش نسبت به دیروز به رقم یک میلیون و ۳۸۹ هزار و ۷۹ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۳۶۹ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۴۰۴ هزار و ۸۸۷ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، ارزش کل معاملات امروز بورس ۲۲ هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان بود. امروز نمادهای «فارس»، «کگل» و «واپاسار» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شد و ۹۶ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروجی پول واقعی مربوط به سهام آسیاتک، شرکت دیتا گستر عصر نوین بود. پس از آن نمادهای «خساپا» و «بپس» بیشترین میزان برداشت واقعی را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

آراد پورکار، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با خبرنگار تجارت نیوز، روند تثبیت بازار در اواخر مهر و ابتدای آبان را امکان یافتن شرایط بهتری اعلام کرد. به نظر می رسد تا زمانی که نااطمینانی بازار سرمایه ادامه داشته باشد و نقدینگی وارد این بخش نشود، وضعیت خروج نقدینگی ادامه خواهد داشت. اگر نااطمینانی به نفع بازار سرمایه کاهش یابد، رشد بورس رخ خواهد داد. به عنوان مثال مشخص شدن نتیجه مذاکرات برجام و قیمت دلار دو سیگنال قوی هستند که بر ثبات روند بازار اثرگذار خواهند بود.

اطلاعات کلی:

آشنایی با سهام ساکرد

شرکت سیمان کردستان با نماد ساکرد در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به یک هزار و ۹۹۱ میلیارد تومان می رسد. شرکت های توسعه سرمایه و صنعت غدیر، سهامدار عام، گروه مالی سرمایه گذاری امید، سهامدار عام، بیشترین سهم سیمان کردستان را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: