بازار سهام امروز ۲۳ ژوئن ۱۴۰۱ / اثر غالب Midco بر شاخص کل


بازار سهام امروز به طور قابل توجهی پیشی گرفته و به مرز جدیدی رسیده است. شاخص کل بورس امروز با ۳۷ هزار واحد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده یک میلیون و ۵۶۹ هزار واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار بازار سهام اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «میدکو»، «خانواده» و «پارس» بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس و فرابورس امروز به ۵ هزار و ۲۷۵ میلیارد تومان رسید. بالاخره امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی مثبت شده و ۳۲۲ میلیارد تومان پول واقعی به بورس رسیده است. بیشترین ورود پول واقعی مربوط به سهام «فولاد» شرکت فولاد مبارکه بود. پس از آن نمادهای «پارس» و «نوری» بیشترین میزان پول واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

رشد کل شاخص با افزایش دلار

افزایش شدید و قابل توجه نرخ دلار بر شاخص کل بورس تاثیر گذاشت و به سمت جلو حرکت کرد. این افزایش قیمت دلار باعث ایجاد صف های مکرر برای خرید شده است به همین دلیل جهش شاخص کل امروز رخ داد. به گفته کارشناسان بازار سرمایه و از منظر تخصصی، شاخص در موج چهارم قرار دارد و در حال آماده شدن برای شروع موج پنجم است. اگر شاخص کل بتواند از محدوده یک میلیون و ۶۲۰ هزار واحد عبور کند، با بیشترین ضریب به مرز کانال می‌رود.

اطلاعات کلی:

آشنایی با سهام باما

باما نماد معاملاتی شرکت کاما است که در بازار اول تابلوی اصلی کیف عرضه می شود. ارزش این سهام در حال حاضر ۶۲۰۰ میلیارد تومان است. سهامداران اصلی نماد باما شرکت های گروه صنعتی و معدنی امیر، سهامی عام، خدمات بازرگانی پیمان امیر، سوجمیران، سهامی خاص و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام/

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: