بار دیگر امید فعالان بورس ناامید شد


شاخص کل بورس با ۱۹۸ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۹۱ واحد رسید. شاخص هم وزن بورس نیز با کاهش ۳۳۵ واحدی نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۷۶ هزار و ۲۰۵ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، امروز نمادهای «هخشی»، «کچاد» و «شفان» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات امروز بورس به ۱۴۰ هزار و ۵۴۶ میلیارد تومان رسید. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی دوباره منفی شده و ۱۸۱ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شده است. بیشترین حجم نقدینگی امروز متعلق به سهم «خاور»، شرکت ایران خودرو دیزل است. پس از آن سهام «بپاس» و «شپنا» بیشترین خروج پول واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امروز بورس تا ساعاتی قبل از بسته شدن شاخص مثبت بود و عملکرد خوبی داشت اما باز هم در آخرین ساعات معاملات روند نزولی را آغاز کرد. وضعیت موجود در کشور باعث شده تا بازار سهام همچنان شکننده و معاملات خرد باقی بماند و رشد نسبی آنها نتواند چراغ سبزی برای این بخش تلقی شود. امروز چند تحلیلگر فنی بازار را امیدوار کردند اما در آخرین ساعات معاملات این امید به ناامیدی ختم شد.

اطلاعات کلی:

مطالبی در مورد سهم شجام

شرکت صنایع پتروشیمی تخت جمشید با نماد «شجم» در دومین بازار ارز حضور داشت. در حال حاضر ارزش بازار شجام به ۴ هزار و ۸۶۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت های با مسئولیت محدود پی آی تی کیش، هونام مهر پارس، سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات، صندوق سرمایه گذاری انحصاری بازرگانی مریدان و دو شخص حقیقی اکثریت سهام شجام را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: