باربی شوید و جنرال موتورز غذا را در 7 روز کاهش داد


با شنیدن نام جنرال موتورز ، ممکن است به یک وسیله نقلیه موتوری یا وسیله نقلیه موتوری فکر کنید. اما باید بگوییم که این نام یکی از محبوب ترین رژیم های رضایت بخش در جهان است ، شما تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم می کنید. اگر به خود بگویید که این مقدار زیاد کاهش وزن در این مدت کوتاه می تواند بر شما تأثیر بگذارد ، در اشتباه هستید و کاملا درست می گویید. در حقیقت ، اکثر افرادی که رژیم می گیرند یا باید در مدت زمان کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اندازه و مدت رژیم خسته شوند. این مقاله توسط من و دستور تهیه آن برای شما این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد اولین رژیم غذایی جنرال موتورز را بدانید. و به ما بپیوندید.

رژیم غذایی کوچک جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و محبوب ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تنها در عرض یک هفته تقریبا 7 کیلوگرم وزن کم می کند. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن را با دادن 7 روز به چند وعده غذایی به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، در نتیجه برای بدن فرد توده ای بدون چربی ایجاد شود.
علاوه بر کاهش وزن ، اولین رژیم غذایی GM سموم را در طول وعده های غذایی کاهش می دهد ، متابولیسم را بهبود می بخشد و منجر به افزایش چربی سوزی می شود. طبق بسیاری از رژیم های غذایی ، کاهش رژیم جنرال موتورز تنها چیزی است که باعث کاهش موقت وزن شده و سلامت را مختل می کند. با این حال ، منشا این رژیم ناشناخته است و مطالعات بالینی آن را تأیید نکرده است. به این فکر کنید که در این 7 روز چقدر گرسنه هستید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، مصرف این رژیم توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این وعده غذایی به شما این امکان را می دهد که هر روز قسمتی از غذا را بخورید. همچنین کالری کمی دارند و مصرف آنها آسان است. شما باید روزانه بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در 3 روز اول هیچ فعالیت بدنی انجام ندهید.

مدیریت GM

شروع رژیم غذایی بدون GM

با تحقیق در مورد عبارت “غذاهای GM” در اینترنت ، با صفحات زیادی روبرو می شوید که هر کدام دستور خاصی برای این رژیم ارائه می دهند. اما واقعیت این است که GM دارای طیف گسترده ای از غذاها است که بر اساس آن می توانید گروه روز را لیست کنید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی مدیران ارشد جنرال موتورز ادامه می دهیم. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلی GM این است که به جز در موارد کمی ، مقدار خاصی از غذا را ذکر نمی کند.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور این که باید تمام میوه ها را در یک روز بخورید ممکن است برای شما سخت باشد. اما برای کاهش 7 کیلوگرم ، لازم است. یکی از محبوب ترین سبزیجات در این رژیم چاه است. البته ، فراموش نکنید که استفاده از موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط میوه بخورید

می توانید سبزیجات خام یا تخمیر شده را در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

در این روز مجاز به خوردن میوه و سبزیجات هستید. به یاد داشته باشید موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. متوسط ​​قیمت شیر ​​امروز 3 فنجان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

امروزه شما مجاز به مصرف 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی هستید. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید.برای گیاه خواران ، چای قهوه ای یا پنیر توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک بیشتری از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی و سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی و سبزیجات (به جز سیب زمینی) شروع کنید. همچنین مانند گذشته مصرف آب خود را به دلیل آزاد شدن سموم از بدن افزایش دهید. برای گیاهخواران ، گزینه های دیگری برای برنج قهوه ای و پنیر وجود دارد.

روز هفتم: براونی ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر می توانید از برنج قهوه ای ، سبزیجات ، آب میوه و سبزیجات استفاده کنید.

مدیریت GM

خوراک 7 روزه خوب و با کیفیت جنرال موتورز

مارک های معروف غذایی مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایبی دارند که در این بخش به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که مردم را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. علاوه بر این ، بر اساس مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای می خورند ، می توانند برای مدت طولانی تری تغذیه کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های قندی از روال عادی حذف شدند.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ مطالعه پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد و کاهش وزن به دلیل اینکه دائمی نیست ، به خودی خود یک ضرر محسوب می شود. مهمتر از همه؛ در رژیم های معمولی جنرال موتورز ، خبری از مواد مغذی و غذاهای مغذی نیست و این باعث می شود که فرد 7 روز گرسنگی و شکنجه شدید را تحمل کند.

نمونه ای از رژیم کاهش وزن سریع جنرال موتورز

از آنجا که هیچ اشاره ای به مقدار و مقدار غذا در غذای موضوعی نشده است ، اما برخی از بنیانگذاران و حامیان این شهر دشوار نمونه هایی از وی را ارائه کردند. موارد زیر یکی از نمونه های شناخته شده این رژیم است.

تنقلات، خوراک مختصر

شام تنقلات، خوراک مختصر ناهار تنقلات، خوراک مختصر فردا

روز

این یک کاسه طالبی است

در پرتغال یک کاسه چاه سیب مروارید است یک کاسه میوه مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا یک کاسه رب گوجه فرنگی کلم بروکلی پخته یا پخته است این یک کاسه هویج است یک کاسه سیب زمینی پوره شده

دومین

یک کاسه میوه مخلوط

یک کاسه هویج با توت فرنگی و آووکادو در پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه رب گوجه فرنگی سیب

سوم

این نیست

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر این نیست دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر این نیست دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

این نیست

284 گرم تیلاپیا در دو گوجه فرنگی این نیست 284 گرم استیک با گوجه فرنگی این نیست سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

این نیست

284 گرم ماهی قزل آلا با کلم پیچ و جوانه بروکسل پخته شده است این نیست 284 گرم سینه مرغ سرخ شده با مارچوبه و رب گوجه فرنگی این نیست دومین آووکادو

التیامبخش

این نیست یک کاسه برنج قهوه ای و مخلوط سبزیجات این نیست یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه این نیست یک کاسه برنج قهوه ای و یک تکه چاه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید