این محمدی: امیدوارم لیگ های استقلال تکرار شود/ بهترین گزینه مربی خارجی است


سیروس دین محمدی گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص قهرمانی استقلال در بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی با رکوردهای خوب، اظهار داشت: استقلال شایسته قهرمانی است زیرا بین مدیریت، کارکنان و بازیکنان همبستگی خوبی برای رسیدن به آن عنوان داشتند.

هافبک سابق استقلال درباره دعوت برای حضور در جشن لیگ گفت: دعوت شدم و تماس گرفتم اما از قبل می دانستم که او هماهنگ نیست و اجازه ورود به ورزشگاه را نمی دهد. پس من نرفتم اتفاق ناراحت کننده ای افتاد و به پیشکسوتان بی احترامی شد.

وی در خصوص انتظار هواداران برای تکرار مسابقات گفت: امیدوارم این مسابقات تکرار شود. همانطور که پرسپولیس ۵ سال قهرمان شده امیدوارم استقلال ۵-۴ بار قهرمان شود.

دین محمدی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی و اینکه برخی معتقدند جدایی او از این تیم به درد می خورد، گفت: این تصمیم خودش است و باید به تصمیم او احترام بگذاریم. این سوال را باید پرسید چون خودش این تصمیم را گرفته است.

پیشکسوت استقلال که در حال مذاکره با استراماچونی و لچسکو برای هدایت این تیم در فصل جدید است، گفت: بهترین گزینه مربی خارجی است. هر مربی ایرانی تحت فشار روانی است.

او درباره تقویت تیم برای تکرار لیگ و کسب نتایج خوب در آسیا گفت: آنها می خواهند بازیکن بگیرند. کار با این شرایط سخت می شود. معتقدم باید بازیکنان خوب و حرفه ای در خط حمله جذب شوند.

دین محمدی درباره عملکرد فصل گذشته مدیریت باشگاه استقلال گفت: مدیریت باشگاه خوب کار کرده است. او می داند چگونه این کار را به درستی انجام دهد.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید