این شهر با ممنوعیت موقت واکسیناسیون کارگران مدرسه روبرو است.


دادگاه تجدید نظر فدرال دستور دیگری برای توقف واکسیناسیون شهر برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه صادر کرد. سه روز قبل از مهلت مقرر ، همه کارکنان DOE مدرک واکسیناسیون یا ترک کار را ارائه می دهند.

این ممنوعیت موقت آخرین اعتراضات حقوقی بر سر اعلامیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که به کارکنان DOE دستور می دهد تا سخت ترین سیاست واکسیناسیون COVID-19 شهر را رعایت کنند. در تلاش او برای باز نگه داشتن 1800 مدرسه دولتی برای خودآموزی.

حکمی از سوی دادگاه تجدیدنظر قاضی مدار دوم جوزف بیانکو در عصر جمعه صادر شد. این امر تا زمانی که یک دادگاه تصمیم به تجدیدنظر در تصمیم قبلی نگیرد ، باقی می ماند.

این حکم که توسط قاضی دیوان عالی ایالت نیویورک ، لورنس لاو ، صادر شد ، دستور منع موقت قبلی این حکم را لغو کرد. لاو گفت امیدوار است اوایل هفته آینده درباره دامنه وسیع تری از دستور واکسن برای مربیان تصمیم گیری کند.

نخست وزیر میشا پورتر در یادداشتی که صبح شنبه برای مقامات وزارت دفاع ارسال شد ، گفت که انتظار دارد رای نهایی به نفع آنها باشد.

“ما اطمینان داریم که دستور واکسن ما باقی خواهد ماند. پورتر گفت: دانش آموزان و جامعه مدرسه ما شایستگی کمتری ندارند. “در حالی که این بدان معناست که واکسن فعلی یا دستور آزمایش هفتگی در هفته 27 سپتامبر برای همه مقامات باقی می ماند. مدیران و جامعه مدارس باید برای احتمال اجرایی شدن دستور واکسن یک هفته بعد آماده شوند. “

“مقامات واکسینه نشده باید به کار خود ادامه دهند تا شرایط را برآورده کنند. وی تصریح کرد: انتظار می رود که تا پایان هفته این دستور دوباره اعاده شود.

به گزارش استاتن آیلند Advance ، این ممنوعیت پس از آن مطرح شد که گروهی از کارکنان DOE در اوایل این ماه برای جلوگیری از دستورات واکسیناسیون شکایت کردند.

در جمعه معلمان و اتحادیه های شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی را در برابر مهلت مقرر برگزار کردند. در این بیانیه آمده است که این دستور می تواند منجر به بحران احتمالی نیروی انسانی در هفته آینده شود. هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده استعفا داده اند.

این شهر گفت که بیش از 82 of از همه کارکنان DOE حداقل یک واکسن از روز شنبه دریافت کرده اند ، از جمله 88 teachers از معلمان و 95 درصد از مدیران ارشد ، اما رئیس محلی 237 ، نماینده موقعیت ها است. مدارسی که در مدارس تدریس نمی شوند این شامل نمایندگان ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی است. تخمین زده می شود که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده باشند. این مسئله س questionsالات مربوط به کمبود پرسنل در پست های کلیدی هفته آینده را ایجاد می کند.

دی بلاسیو گفت استثنائات فقط به دلایل پزشکی و مذهبی انجام می شود ، و DOE روز جمعه گفت که حدود 530 کارمند DOE معاف هستند. تا زمانی که برنامه در حال بررسی است

همانطور که دو بلاسیو در اوایل این هفته گفت ، معافیت های مذهبی محدود به “دو دین ریشه ای محکم علم مسیحی و شاهدان یهوه »علیه واکسیناسیون در گذشته شاهدان یهوه روز شنبه بیانیه ای صادر کردند که شهردار “ارائه نادرست از موضع روشن” ایمان به واکسیناسیون

“شاهدان یهوه مخالف واکسیناسیون نیستند. ما واکسیناسیون را یک تصمیم شخصی برای هر مسیحی می دانیم. تا کنون ، 4،902 (99٪) از 4،926 دفتر شاهدان یهوه در نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. “Howa که واکسیناسیون را انتخاب می کند تصمیم آنها را مطابق با آنها دانستند “عشق به همسایه” و اعتقاد آنها به قداست زندگی. دو اصل اساسی مسیحی. “

در همین حال آزمایش تجدید نظر شده و قرنطینه DOE برای مدارس دولتی شهر نیز از دوشنبه اجرا می شود. آزمونهای مکرر برای دانش آموزان واکسینه نشده انجام می شود. و یک سیاست قرنطینه به روز برای دانش آموزان مبتلا به COVID در کلاس درس.

با گزارشی از جسیکا گلد

دیدگاهتان را بنویسید