ایلیاسی: اشتباهات داور زحمات ما را نابود می کند/ دیگر اجازه نمی دهیم حق تراکتور تضییع شود.


به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی، عباس الیاسی با انتقاد از عملکرد داوری دو تیم تراکتورسازی و ملوان اظهار داشت: اشتباهات داوری در فصل جاری بسیار زیاد شده و این روزها حداقل یک داور تاثیرگذار وجود دارد. خطا در هر گزارش[ba.Sfortunatament, sadanittant, l-i]تمام عدل ها علیه تراکتور هستند.

وی خاطرنشان کرد: ما مدام به کمیته داوران اعتراض می کنیم اما بیهوده و هیچکس به دنبال راه حلی برای وضعیت داوران فوتبال کشورمان نیست. چنین اشتباهات تاثیرگذاری که زحمات یک تیم را هدر می دهد، باعث ایجاد تنش در فضای فوتبال و ناراحتی هواداران می شود.

وی با بیان اینکه آقای سیدعلی مدت زیادی از قوه قضائیه دور بود، تصریح کرد: چرا چنین قاضی که شرایط قضاوت را ندارد برای بازی های تراکتورسازی انتخاب می شود؟ تراکتور یکی از ارکان فوتبال کشورمان است. آقای افشاریان در مقابل اشتباهات داور بازی دیروز سکوت کرد و بهتر است آقای تاج از تعطیلی لیگ استفاده کند و در مورد بهبود وضعیت داوران تصمیم گیری کند.

الیاسی خاطرنشان کرد: تراکتور به عنوان یک باشگاه خصوصی برای شادی هواداران هزینه های میلیاردی کرد و مجموعه ای از بهترین مربیان و بازیکنان را جمع کرد اما اشتباهات داوران به راحتی زحمات ما را از بین می برد.

تذکر: سرمربی تیم ما به دلیل شخصیت بالای خود از کار در کنار زمین پرهیز می کند و همیشه رفتار حرفه ای با داوران دارد. اما بس است! تا کی حقوق تیم ما پایمال می شود؟ شخصیت بالای اعضای تیم ما نباید مورد سوء استفاده قرار گیرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی با تاکید بر اینکه باید وضعیت داوری فوتبال ایران بهبود یابد، گفت: با توجه به افزایش رقابت بین تیم‌ها در مسابقات پیش رو، باید سریعا از VAR در لیگ برتر استفاده شود. . هر گونه تعلل و بهانه جویی در این زمینه قابل قبول نیست و اجازه نمی دهیم حقوق تیممان بیش از این تضییع شود. باز هم تاکید می کنم تعطیلی لیگ برتر بهترین فرصت برای درمان مشکلات داوری در فوتبال کشورمان است.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید