ایران اجتناب کرده اند ابتکار مشاور گروه ملل برای افتادگی عملیات ارتش در یمن به مدت ۲ ماه استقبال می تنبل


به گزارش گروه پوشش خارجی خبرگزاری فارس، سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران همین الان (شنبه) اجتناب کرده اند ابتکار مشاور ویژه دبیرکل گروه ملل متحد در یمن برای افتادگی عملیات ارتش خبر داد. به مدت ۲ ماه استقبال اجتناب کرده اند وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این بازگشایی نسبی فرودگاه صنعا.

شایان اشاره کردن است کدام ممکن است فرستاده ویژه گروه ملل متحد در امور یمن اجتناب کرده اند هماهنگی صنعا با مقامات مستعفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف متجاوز برای توقف تمامی عملیات ارتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش محاصره یمن خبر داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد کدام ممکن است این اقدام مقدمه ای برای تعمیر مناسب محاصره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برقراری شومینه بس ابدی برای مکان یابی راه رفع سیاسی برای فاجعه یمن باشد.

خطیب زاده با تاکید بر دیدگاه ایران در حمایت اجتناب کرده اند راه رفع سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسانی در یمن، ذکر شد: امیدواریم در آستانه ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با انتخاب دادن به امتیازات انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تداوم شومینه بس، شاهد افزایش وضعیت یمن باشیم. شرایط بشردوستانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبادل مناسب امتیازات بشردوستانه». زندانیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازداشت شدگان. این ملت باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اقدام ممکن است مبنایی {برای شروع} خوب ابتکار سیاسی برای رفع فاجعه باشد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید