ایده جالب برای ساخت یک تیر و کمان حرفه ای با لبه چرخ (فیلم)


در طول تاریخ بشر، تیر و کمان به عنوان ابزار شکار و همچنین سلاحی برای جنگ مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از قهرمانان اسطوره ای مانند آپولو، کوپید و رابین هود نیز تیراندازان توانا بودند. در دنیای امروز، کمان ها دارای طرح های مختلفی هستند و می توانند از چوب، بامبو، فایبرگلاس، آلومینیوم یا مواد کامپوزیت ساخته شوند. در ادامه فیلمی را مشاهده می کنید که آموزش ساخت کمان فنری حرفه ای با رینگ چرخ را آموزش می دهد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

اولین استفاده از تیر و کمان در جنگ به ۲۳۴۰ سال قبل برمی گردد و به دوران بابلی برمی گردد و بر اساس نوک پیکان های یافت شده در آفریقا، اعتقاد بر این است که کمان و تیر از دیرباز حداقل ۲۵۰۰۰ سال است که انسان دروغ می گوید.

تیراندازی به عنوان یکی از قدیمی ترین ورزش های جهان نیز شناخته می شود و از ابتدای بازی های المپیک یکی از ورزش های آن بوده است. نکته جالب دیگری که باید در مورد کمان بدانید این است که بوتان تنها کشوری در جهان است که در آن کمان یک ورزش ملی است و تقریباً هر روستای این کشور طبقه بندی خاص خود را در کمان دارد. از آنجایی که دین مردم بوتان بودیسم است، از کمان فقط برای تفریح ​​و سرگرمی استفاده می شود و برای شکار حیوانات استفاده نمی شود.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: