اهمیت گوشت برای بدن


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای)
بارگذاری …

اهمیت گوشت برای بدن

اهمیت توده عضلانی بدون چربی در بدن بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. مفید بودن گوشت قرمز برای ورزش تنها به دلیل پروتئین بالای آن نیست. در عوض ، گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و منابع طبیعی مواد معدنی است. برای استفاده از گوشت قرمز در بدن ، باید از کیفیت و تازگی محصول اطمینان حاصل کنید. منابع پروتئین این فقط سینه مرغ و سفیده تخم مرغ نیست. سعی کنید گزینه های خود را به حداکثر برسانید.

اگر تأثیر برنامه ورزشی را 30 درصد در نظر بگیریم ، رژیم غذایی 70 درصد بر پیشرفت تأثیر می گذارد. چه مکمل هایی استفاده می کنیم ، ورزش می کنیم و … همه مهم هستند. اما اگر بر رژیم غذایی خود تمرکز نکنید ، سایر فعالیتها جواب نمی دهد. رژیم غذایی یکی از بزرگترین معماهای بدنسازی است.

عبارت “شما همان چیزی هستید که می خورید” اغراق آمیز نیست و اهمیت برنامه رژیم غذایی برای عضله سازی را نشان می دهد. بدون شک ، گوشت قرمز تنها منبع پروتئین در ورزش نیست. اما یکی از محبوب ترین منابع غذایی برای بدن است.

ارزش گوشت برای بدن چیست؟ آیا از فواید گوشت قرمز برای بدنسازی اطلاع دارید؟ کار خود را ادامه دهید غرفه با روشهای امروزی مشتق از گوشت قرمز برای بدنسازی آشنا شوید (بدست آورید ، بدست آورید).

Ia از برنامه آمادگی جسمانی استفاده کنید روی Tenors Coaches کلیک کنید.

من بیش از 25 سال است که رژیم غذایی خود را آزمایش و دستکاری می کنم. من هنوز به تأثیر هر رژیم غذایی سبز اعتقاد دارم. میوه مورد علاقه من است. از نظر پروتئین ، من سفیده تخم مرغ و ماهی سفید را ترجیح می دهم. ماهی هایی مانند “پولاک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی” برخی از گونه های آن هستند.

در یک کار حرفه ای در سال 1999 ، یکی از داوران هنگام ترک تخته من را به دیوار چسباند. او گفت: “اگر قرار است چند هفته دیگر دوباره مسابقه دهید ، به خانه بروید و استیک بخورید.” من سالهاست چیزی جز ماهی و سفیده تخم مرغ نخورده ام! من متوجه نشدم که چقدر رژیم غذایی متعادل و تاثیر گوشت بر بدنم را از دست داده ام.

من قبلاً هرگز به گوشت قرمز چرب بد برای ورزش نیاز نداشتم. و به یاد دارم که قبلاً در مورد گوشت خوک کم چرب خواندم. از آنجا که این گوشت در دسته گوشت قرمز قرار داشت ، من در اینترنت جستجو کردم. من گوشت میگو ، میگو و شترمرغ استرالیایی را از یک مغازه خریدم و تهیه گوشت کانگورو را برای بعد موکول کردم.

گوشت قرمز در بدن

اگر بیشتر از مقدار تعادل موثر گوشت گاو نباشد ، این گوشتها تقریباً ارزش یکسانی دارند. آنها فقط مقدار کمی چربی مانند مرغ و ماهی دارند. این منبع طبیعی فسفر ، پتاسیم ، آهن ، مصنوعی و … نقش گوشت قرمز در بدنسازی است.

دستم را در مسابقه تمام کردم. سه هفته بعد ، من نفر دوم بودم و شگفت انگیز به نظر می رسید. من هم احساس خوبی داشتم. و بنابراین من شروع به تحقیق در مورد بهترین گوشت قرمز برای ورزش و انواع دیگر کردم. صادقانه بگویم ، این گوشت ها ارزان نیستند. آره اهمیت گوشت برای بدن همچنین نمی توان آن را نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکلی که مردم در شهر گوشت قرمز در بدنسازی دارند طعم و مزه است. طعم گوشت بستگی به محل تولد ، نژاد و نحوه ذبح آن دارد. اگر گوشت خود را مستقیماً از محل قانونی خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

برای افزایش طعم گوشت ، یک تکه کوچک به آن اضافه کنید تا خوب شود. من 8 تا 10 تکه بستنی را در قابلمه ای با یک لایه شکلات سفید گذاشتم. بعد از 2 و نیم تا 3 ساعت آماده و آبدار است.

اگر انتظار ندارید در مسابقات تناسب اندام شرکت کنید و تنها هدفتان این است که بخواهید رژیم مناسبی داشته باشید ، می توانید از گوشت قرمز دیگر استفاده کنید. روشهای زیادی برای پخت این گوشتها مانند گوشت گاو ، تغییر طعم و مزه وجود دارد فواید گوشت برای بدن برکت. بسته به رژیم غذایی معمول شما ، ممکن است لازم باشد به آن روغن اضافه کنید.

از نظر میزان استفاده از گوشت قرمز در بدنسازی ، اگر مسابقه ای نداشتید ، من به ازای هر نیم کیلو گوشت 400 گرم می خریدم. یک تکه گوشت شترمرغ را در قابلمه ای با برش های سیب زمینی ، پیاز ، سیر ، کرفس و اسفناج قرار دهید و 6 ساعت بعد غذای من آماده است!

گوشت قرمز مورد علاقه من گوشت گوزن ، کانگورو و شترمرغ اروپایی است. گوشت کانگورو نازک ترین غذای گوشت قرمز است و طعم کمی شیرین دارد. گوشت شترمرغ به معنی گوشت گاو است.

نتیجه

اهمیت توده عضلانی بدون چربی در بدن بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. برای بهره بردن از این پروتئین غذاییرفاه و سلامت آن نیز مهم است. بخشی از گوشت قرمز برای بدنسازی علاوه بر پروتئین ، حاوی عناصر دیگری مانند فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و .. برای بهبود طعم این پروتئین ، کمی سیر برای خوردن به آن اضافه کنید و از مزایای رنگ قرمز لذت ببرید. گوشت در تمرین


نویسنده:

غرفه (برگرفته از مقاله ای از bodybuilding.com)

اگر از این مقاله استفاده می کنید ، نام و آدرس مستاجران را به عنوان دلیل ذکر کنید.

نمایندگی کانال های تلگرامی و اینستاگرام Tenorz. برای ثبت نام روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672دیدگاهتان را بنویسید