اهدای توپ جام جهانی ۲۰۲۲ به برندگان جشنواره Fly Today


Fly Today یک مسابقه هیجان انگیز برای طرفداران فوتبال ترتیب داده است که در آن برندگان می توانند توپ جام جهانی ۲۰۲۲ را برنده شوند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ روز اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کامپرس، با نزدیک شدن به جام جهانی قطر، Fly Today جشنواره ای را برای فالوورهای اینستاگرام خود تدارک دیده است که اگر نتوانند به قطر بروند، می توانند توپ های اصلی جام جهانی را ببرند.جهان ۲۰۲۲.

افرادی که علاقه مند به برنده شدن توپ جام جهانی ۲۰۲۲ خریداری شده از سایت آدیداس توسط فلای تودی هستند، کافی است صفحه اینستاگرام این آژانس مسافرتی را دنبال کنند، سپس این جشنواره را به سه نفر از دوستان خود معرفی کنند و سپس افراد باید تا اعلام نتایج جشنواره اعلام می شود.

لازم به ذکر است این جشنواره هر ماه برگزار می شود و هر ماه سه توپ اصلی جام جهانی ۲۰۲۲ به برندگان اهدا می شود.

همچنین شرکت کنندگان باید بدانند که شرکت در این جشنواره محدودیتی ندارد و می توانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند.

خدمات پرواز امروز

فلای تودی خدماتی مانند خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، رزرو هتل، رزرو قطار، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و … را به تمامی مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد. به گزارش فلای تودی، این آژانس مسافرتی ارزان ترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد تا رزرو خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهند. این آژانس مسافرتی همچنین رزرو هتل های لوکس و رزرو قطارهای خارجی را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. شایان ذکر است فلای تودی نماینده هان ایر در ایران است.

خرید ارزان از Fly Today چگونه است؟

Fly Today نمودار قیمت را در وب سایت خود قرار داده است که در آن مشتریان می توانند با استفاده از نمودار تغییرات قیمت را در ۷ روز قبل و بعد از آن مشاهده کنند و بهترین تاریخ را با کمترین قیمت رزرو کنند.

Fly Today نیز تقویم قیمتی را برای مخاطبان درج کرده است که گاهی اوقات با تغییر کمی تاریخ تا ۵۰ درصد تخفیف دریافت می کنند. در این تخفیف قیمت ها را سه روز قبل و بعد از تاریخ مورد نظر نشان می دهد.

علاوه بر این، اگر تاریخ خاصی را برای سفر خود در نظر دارید، می توانید سرویس اطلاع رسانی تغییر قیمت Fly Today را فعال کنید تا هر تغییر قیمت برای شما ایمیل شود.

برای استفاده از ابزارهای ذکر شده در بالا، باید به وب سایت Fly Today مراجعه کرده و سپس پرواز خود را جستجو کنید. پس از آن می توانید از ابزارهای ذکر شده سایت استفاده کنید.

انتهای پیام

مربوط به: پرواز امروز

برای دسترسی سریعتر: