انواع لاستیک تویو + قیمت ۹ شهریور ۱۴۰۱ را بشناسید


یکی از اولین تولیدکنندگان لاستیک در بازار، برند تویو است که در سال ۱۹۴۵ در ژاپن شروع به کار کرد. این شرکت در ابتدا مدل های کمی اما با کیفیت بالا تولید می کرد. امروزه تایرهای تویو به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب شهرت جهانی دارند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار لاستیک و لاستیک اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، در حال حاضر شرکت تویو مدل های مختلفی تولید می کند. از لاستیک ماشین گرفته تا کامیون و ماشین های سنگین. تویو اولین شرکت لاستیک ژاپنی بود که محصولات خود را به آمریکا صادر کرد و در آمریکای شمالی به فروش بالایی دست یافت. لاستیک های تویو به دلیل عمر طولانی خود در بازار تایر شناخته می شوند و لاستیک های کامیون تویو بیش از ۴۰ درصد طولانی تر از سایر رقبا هستند. در ادامه کاماپرس سه مدل محبوب لاستیک تویو را معرفی می کند.

لاستیک تمام فصل Toyo Extensa HP II

این لاستیک عملکرد منحصر به فردی دارد. بلوک های به هم پیوسته لاستیک باعث ایجاد ثبات در حرکت خودرو می شوند. این مدل به بهترین وجه برای مناطق مرطوب مناسب است. زیرا تویو برای این لاستیک ۴ شکاف جانبی پهن در نظر گرفته است. علاوه بر این به دلیل طراحی آج های لاستیکی تویو در یک طرف، فرمان پذیری این مدل بسیار عالی است. فرمول جدید آج Extensa HP II عمر لاستیک را افزایش می دهد. این مدل برای کامیون های سبک، خودروهای اسپرت یا کراس اوورها مناسب است که بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند.

تایرهای تمام آج Toyo Open Country A/T II

مدل Open Country A/T II برای رانندگانی که سفرهای ناگهانی در جاده های گل آلود، شنی و گل و لای دارند بسیار مناسب است. طراحی جدید این مدل لاستیک تویو باعث افزایش کشش زمستانی و کاهش مصرف سوخت می شود. همچنین این لاستیک برای کسانی که زمان زیادی را در جاده های صاف رانندگی می کنند بسیار مناسب است.

لاستیک های اسپرت Toyo Proxes ST III

آج های این مدل با پایه سیلیسی طراحی شده است که باعث کاهش سایش و فرمان بالا می شود. مدل Proxes ST III دارای عملکرد بالا و دوام عالی در تمام فصول سال است و انتخابی بسیار مطلوب برای رانندگان کامیون و SUV محسوب می شود.

قیمت لاستیک تویو برای خودروهای سواری و برندهای مختلف لاستیک در جدول زیر قابل مشاهده است؛

انتهای پیام

مربوط به: برابر

برای دسترسی سریعتر: