انهدام گروهی از سارقان موبایل در ویکتوریا کریم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش سرهنگ علی زنگنه، پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت، تلفن همراه در شهر ویکتوریا کریم شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفته است.

این افسر پلیس افزود: ماموران پلیس آگاهی ویکتوریا کریم با اقدامات فنی و تخصصی و راه اندازی گشت های نامحسوس باند ۳ حد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی طی عملیاتی منسجم و غافلگیرانه، سارقان مخفیانه دستگیر شدند.

زنگنه تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه پلیسی ۱۰ فقره سرقت در شهرستان ویکتوریا کریم را عنوان کرد و تحقیقات و بازجویی های بیشتر برای کشف سرقت های بیشتر از این گروه همچنان ادامه دارد.

کریم، رئیس پلیس ویکتوریا در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، گفت: تعامل مردم با پلیس امنیت پایدار را به همراه خواهد داشت و از شهروندان خواست در معابر عمومی از تلفن همراه خود استفاده نکنند. اماکن و معابر تا حد امکان. و هرگونه موارد مشکوک از اعمال مجرمانه افراد شرور و مجرم باید سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده شود.