انتشار صورت های مالی نهایی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ ال جی


کسب بالاترین درآمد فصلی در تاریخ این شرکت حکایت از رشد فروش لوازم خانگی و قطعات ممتاز خودرو ال جی دارد.

به گزارش کاماپرس به نقل از ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی)، این گروه بیشترین درآمد خود را در سه ماهه دوم سال جاری اعلام کرد که نشان از فروش عظیم لوازم خانگی ال‌جی در بازارهای کلیدی و رشد تجارت قطعات خودرو ال‌جی در خودروی جهانی است. صنعت.

ال‌جی درآمد ۱۹.۵ تریلیون وون از کره جنوبی را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ گزارش کرده است که نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است. سود عملیاتی در سه ماهه دوم ۷۹۲.۲ میلیارد وون کره جنوبی بوده که ۱۲ درصد کمتر از سه ماهه مشابه سال گذشته است و دلیل این امر چالش های زنجیره تامین و هزینه های لجستیکی بالاتر است.

با توجه به تأثیر همه‌گیری و شرایط اقتصادی بر تجارت جهانی، ال‌جی به سمت استفاده از سبد تجاری جامع خود حرکت کرده و فروش را از محصولات درجه یک به محصولات تولید انبوه و حوزه‌های B2B مانند قطعات خودرو گسترش داده است.

شرکت ال‌جی در زمینه لوازم خانگی و تهویه مطبوع درآمد ۸.۰۷ تریلیون وون کره جنوبی (KRW) را برای سه ماهه دوم گزارش کرده است. این اولین بار در تاریخ ال جی است که درآمد سه ماهه یک واحد تجاری مستقل از ۸ تریلیون وون کره جنوبی فراتر رفته است. سود عملیاتی این واحد ۴۳۲.۲ میلیارد وون کره جنوبی بوده است. درآمد ۱۸ درصدی نسبت به سه ماهه دوم سال قبل افزایش یافت که عمدتاً ناشی از فروش بیشتر لوازم خانگی و دسته بندی های جدید مانند محصولات بهداشتی مجهز به فناوری بخار در بازارهای کلیدی آمریکای شمالی و آمریکای لاتین بود. این واحد تجاری قصد دارد با تقویت رقابت محصولات ممتاز و بهبود خط تولید انبوه خود به رشد پایدار خود ادامه دهد.

شرکت سرگرمی های خانگی ال جی در سه ماهه دوم ۳.۴۶ تریلیون وون کره جنوبی با ضرر عملیاتی ۱۸.۹ میلیارد وون کره جنوبی درآمد ثبت کرد که نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری در بازار در واکنش به شرایط سخت تر بازار است. استراتژی LG Home Entertainment بر مدیریت موثر هزینه‌های بازاریابی و رشد بخش تلویزیون‌های ممتاز، به ویژه در فصل‌های اوج فروش مانند جام جهانی و تعطیلات متمرکز خواهد بود.

شرکت LG Auto Parts Solutions در سه ماهه دوم به فروش ۲.۰۳ تریلیون وون کره جنوبی دست یافت که نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ افزایش ۱۹ درصدی را نشان می دهد و اولین بار است که این واحد تجاری سودآور است. این افزایش قابل توجه در فروش به دلیل پاسخ عالی ال جی به تقاضای بالاتر خودروسازان با مدیریت کارآمد زنجیره تامین است. این شرکت به ایجاد روابط قوی با خودروسازان جهانی همراه با مدیریت قوی ساختار هزینه برای بهبود بیشتر سودآوری ادامه خواهد داد.

ال‌جی بیزینس سولوشز در سه ماهه دوم ۱.۵۴ تریلیون KRW درآمد با سود عملیاتی ۱۴.۳ میلیارد KRW ثبت کرد. درآمد ۱۹ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است که عمدتاً به دلیل بهبود بخش B2B است. این شرکت قصد دارد با توسعه راه حل های سفارشی تر و گسترش سبد محصولات خود برای رشد پایدار، بیشتر بر بخش B2B تمرکز کند.

فعالیت های متوقف شده: نتایج مالی سه ماهه دوم کسب و کار پنل های خورشیدی ال جی که طبق اعلام قبلی در ماه ژوئن متوقف شد، زیان ناشی از فعالیت های متوقف شده تلقی می شود.

انتهای پیام

مربوط به: ال جی

برای دسترسی سریعتر: