انتخاب بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021 | تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام پوشیدنی هستند که ورزش شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در داشتن یک زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاه ها کالری سوزانده شده را پیگیری می کنند. ضربان قلب الگوهای خواب و عوامل دیگر که بر رفاه کلی شما تأثیر می گذارد

ده ها یا حتی صدها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. به شما در کشف گزینه های متعدد کمک کند. ما یک لیست کوتاه تهیه کرده ایم. از موثرترین ردیاب های تناسب اندام امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما مفید واقع شده باشد. ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد آنچه در یک ردیاب تناسب اندام باید به دنبال آن باشید بیشتر بدانید. و دریابید که کدام مدل بیشترین رتبه را در بین کاربران دارد.

گزینه های بیشتر را برای Less دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 ارتقاء یافته جایگزین عملکرد Charge 3 می شود ، اما هزینه بسیار بیشتری دارد. هر دو نسخه مسابقات گروهی را ارائه می دهند. این می تواند برای افرادی که در خانه یا محل کار خود درس می خوانند حواس پرتی باشد.

ردیاب تناسب اندام با کارایی بالا چه ویژگی هایی دارد؟

برترین ردیاب های تناسب اندام طیف گسترده ای از ردیابی فعالیت ها را ارائه می دهند. این شامل دوچرخه سواری ، دویدن و راه رفتن با دقت است. در اینجا برخی از مزایای استفاده از ردیاب تناسب اندام با کارایی بالا آمده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه کاربری بزرگ
  • طراحی کاملا زیبا
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی روی صفحه

ردیاب تناسب اندام نقشه های دویدن شما را مشخص می کند. اجازه دهید پیاده روی را بررسی کنید و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها دارای نسخه جدا شده بدون موسیقی داخلی ، GPS و سایر ویژگیهای غیر ضروری هستند. برای کاهش هزینه ها

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده با خواندن دقیق باشید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. بیشتر مدلها دارای مزیت راحتی و سبک هستند که باعث می شود راحت بتوانید در هر مکانی استفاده کنید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با یک برنامه آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که در آن تردد می کنید ، بررسی کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین ردیاب تناسب اندام موجود ، فعالیتهای تناسب اندام خود را افزایش دهید ، افزایش دهید و تقویت کنید. شامل موارد زیر:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vivosport

مهم نیست کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید. داشتن خدمات بدنسازی که با اهداف بهداشتی خاصی مطابقت دارد ، مانند مواردی که در تناسب اندام Kennedy ارائه می شود ، بسیار مهم است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. بدنسازی بدنسازی کندی باز است و تمرینات قدرتی را ارائه می دهد. و دستگاه های قلبی و کلاسهایی که بر اساس اهداف بهداشتی عملی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ساخته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع برای سلامتی و تندرستی امروز از باشگاه بدنسازی Mullica Hill یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید