امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ / پیشرفت بازار سرمایه با رشد نرخ دلار


شاخص کل بورس امروز با ۱۴ هزار و ۸۰ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز یک میلیون و ۵۳۲ هزار و ۳۷۱ واحد رسید. تعداد کل سهام نیز با افزایش ۱۵۶۳ واحدی نسبت به دیروز در محدوده ۴۲۱۴۲۹ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار بورس، اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «شپنا»، «فولاد» و «نوری» بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات امروز بورس به ۱۰ هزار و ۱۸۸ میلیارد تومان رسید. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی بوده و ۲۴ میلیارد پولدار واقعی از این بخش خارج شده اند. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به «فایرا» شرکت آلومینیوم ایران بود که ۲۸ میلیارد تومان اعلام کرد. پس از آن نمادهای «سامان» و «واپاسر» بیشترین میزان خروج پول واقعی را به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

نظر کارشناسان در مورد بازار سرمایه فردا

به گفته کارشناسان بازار سرمایه، بازار سهام پس از دو هفته متوالی معاملات منفی، بالاخره امروز با توجه به افزایش قیمت دلار توانست چرخشی مثبت به خود بگیرد. اکثر کارشناسان بازار سهام معتقدند با ادامه روند صعودی دلار، روند بورس در روزهای آینده مثبت خواهد بود. در واقع نرخ دلار نیما نمی تواند بر روند صعودی بازار تاثیر بگذارد و مانع این موضوع شود.

اطلاعات کلی:

با تکنیک های امروزی که از Fotosa آمده است (به دست آوردن، به دست آوردن) آشنا شوید

سهام شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایران با نماد فاتوسا در بازار دوم فرابورس عرضه می شود. در حال حاضر ارزش بازار این نماد ۸۵۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است. شرکت های سرمایه گذاری صنعت و معدن اعتماد ایرانیان، گروه صنعتی و معدنی زرین خاورمیانه و همچنین گروه سهامی خاص آروین تجارت ثمین سهامداران عمده فتوسا هستند.

انتهای پیام/

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: