امروز بورس وارد نوارهای مقاومتی حساس شد


شاخص کل بورس با ۱۰ هزار و ۶۲۸ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و ۲۸۰ هزار و ۴۶۱ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۴ هزار و ۲۴۳ واحد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده ۳۶۵ هزار و ۶۰ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، ارزش کل معاملات امروز بازار سهام ۵ هزار و ۹۴۳ میلیارد تومان بود. امروز نمادهای «فارس»، «فولاد» و «وامید» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی امروز دوباره منفی شد و باز هم ۱۹۱ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهم «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن سهام «شبندر» و «بپس» بیشترین میزان خروج پول واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته برخی کارشناسان، با بازدهی مثبت امروز، شاخص کل بورس وارد محدوده مقاومتی جدیدی شد که در روزهای گذشته به سرعت از دست رفت. در حال حاضر محدوده ۱.۲۷۰.۰۰۰ تا ۱.۳۱۰.۰۰۰ واحد برای بورس بسیار مهم است و سرمایه گذاران در حال بررسی و توجه دقیق به این محدوده و نحوه تقسیم آن هستند.

اطلاعات کلی:

سهم قپونه را بشناسید

شرکت نوش پونه مشهد با نماد قپونه در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر میانگین ارزش بازار این سهم به ۷۲۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان می رسد. شرکت های گروه صنایع صنعتی تبرک، سهام عام، صندوق سرمایه گذاری انحصاری مریدین مارکتینگ، توسعه صنعتی و عمرانی تبرک خاورمیانه، سهام خصوصی و شخص حقیقی مالک اکثریت سهام شرکت مشهد نوش پونه هستند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: