المیادین: حماس برای تبادل فوری و انسانی اسرا اعلام آمادگی کرد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، برخی منابع مشخص گزارش دادند که حماس به میانجی ها اعلام کرده است که آماده تبادل اسرای فوری و بشردوستانه است.

شبکه المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد مقاومت فلسطین با آزادی اسرای صهیونیست در ازای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر موافقت کرد.

این منبع گفت: مقاومت همچنین از هرگونه میانجیگری بین المللی برای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر در ازای آزادی اسرای صهیونیست استقبال می کند.

گردان‌های شهدای عزالدین قسام عصر امروز سه‌شنبه تصاویری از «هشام السید» اسیر صهیونیستی مقاومت را منتشر کردند که وی را در بستر بیمار و چسبیده به کپسول اکسیژن نشان می‌دهد. (جزئیات بیشتر)

در ژوئیه ۲۰۱۴، گردان های القسام از دستگیری هارون شائول، نظامی صهیونیست در جنگ ۵۱ روزه خبر دادند و رژیم صهیونیستی در آگوست ۲۰۱۵ با «هادر گلدن» نظامی صهیونیست در رفح در جنوب نوار غزه تماس گرفت. یکی دیگر از نظامیان صهیونیست به نام آبراهام منگستو در ژوئیه ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه ناپدید شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن یک نظامی دیگر به نام هشام السید در اوایل سال ۲۰۱۶ در مرز غزه خبر داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید